Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 01:23:55

Працівники обласної бібліотеки взяли участь у науково-практичній конференції "Бібліотека вишу: проблеми сьогодення, погляд у майбутнє"

21.11.2015   14:33Агенцiя

19 листопада працівники Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка взяли участь у науково-практичній конференції "Бібліотека вишу: проблеми сьогодення, погляд у майбутнє".

Конференція проходила у Науковій бібліотеці Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка у форматі робочого спілкування. Незважаючи на те, що присутні були представниками бібліотек різних систем і відомств, бібліотекарям було що сказати одне одному.

Оскільки, як неодноразово зазначила голова методичного об'єднання бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Чернігівського регіону, директор Наукової бібліотеки Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка, кандидат педагогічних наук Ганна Макарова, на конференції розглядалися болючі питання сьогодення бібліотек.

Зокрема, директор Чернігівської обласної наукової медичної бібліотеки Чернігівської облради Надія Яременко підняла питання передплати періодики, бібліотекар відділу автоматизації бібліотечних процесів Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка Олена Попович поділилася досвідом роботи з внутрішньо переміщеними особами та представила проект "Інформаційна допомога внутрішньо переміщеним особам – запорука соціальної адаптації".

Про електронні сервіси на сайті свої бібліотеки розповіла завідувач відділу інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення Наукової бібліотеки Чернігівського національного технологічного університету Ірина Ільченко.

Проблеми і перспективи розвитку електронних бібліотек ВНЗ розглянуто у доповіді бібліотекаря Наукової бібліотеки ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка Алли Кожем'яко.

Проблема професійного рівня сучасних бібліотекарів і кадрового забезпечення бібліотек піднята у виступах завідувача відділу Наукової бібліотеки ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка Наталії Праути та провідного бібліотекаря Наукової бібліотеки ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка Наталії Мирончик.

Дружня та доброзичлива атмосфера, яку створила директор бібліотеки Ганна Макарова зі своїм колективом, актуальні та цікаві виступи учасників конференції  переконали присутніх у користі, яку приносять бібліотеки та фахові спеціалісти, працівники бібліотеки громаді.

Всі щиро дякували за гостинний прийом і підтримали ініціативу згуртовуватися, обмінюватися досвідом, співпрацювати на благо професії, користувачів та рідної країни.

Останні новини Чернігівщини

Теревені про освіту:

Теревені про освіту: "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн" 20:43

17 серпня в Чернігові стартував новий проєкт від ГО "ЖІНОЧИЙ ФОРМАТ" - "Теревені" - майданчик для обговорення у легкій формі складних тем. Перша зустріч - "Теревені. Про освіту" зібрала учасників у затишному ресторані "Старий Чернігів" за обговоренням "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн".

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів 20:35

Велика Британія відіграє важливу роль у підтримці України в цих надзвичайно складних умовах, спровокованих російським військовим вторгненням.

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання 20:28

17 серпня у Чернігові відбулось засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області.

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі 20:20

Про проблеми громад Новгород-Сіверського району та шляхи їх розв’язання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом з керівниками районних військових адміністрацій, деякими керівниками структурних підрозділів ОВА спілкувався 16 серпня з очільниками ТГ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини