Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 07:56:07

Корюківчанка Аня Приходько всміхається зі столичних біг-бордів і сіті-лайтів

17.03.2012   12:14Агенцiя

Наші у мегаполісі – Дев’ятирічна корюківчанка закликає киян до порядку

Ще у жовтні минулого року юна корюківчанка – дев’ятирічна Аня Приходько разом з батьками відпочивала у столиці нашої держави. Коли родина прогулювалась гамірним Хрещатиком, до них несподівано підійшов симпатичний чоловік, який назвався Владиславом. Згодом з’ясувалося, що він є прес – секретарем головного управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської державної адміністрації. А пропозиція, з якою посадовець звернувся до наших земляків, була просто приголомшливою. “Ми шукаємо дівчинку такої зовнішності, ­ сказав він, ­ яка б змусила киян більше любити своє місто. І ваша донька, на нашу думку, підходить для цієї особливої місії найбільше. Якщо ви дасте дозвіл, фотографію Ані буде розміщено на столичних біг – бордах”.

Чи могли молоді прогресивні батьки відмовитися? Бути обличчям понад двадцяти величезних плакатів на центральних вулицях Києва, у тому числі на Європейській площі, ­ дуже і дуже почесно! Нехай знають кияни, які гарні дівчата живуть на Корюківщині. Саме їм у найближчому майбутньому підкорювати такі ( а можливо, й більші) мегаполіси!

http://koryukivka-mayak.com/Misto/Anya-Prihodko-vsmihaetsya-zi-stolichnih-big-bordiv-i-siti-laytiv.html
 

Останні новини Чернігівщини

13 грудня - День пам’яті апостола Андрія Первозванного

13 грудня - День пам’яті апостола Андрія Первозванного 07:54

13 грудня християни східного обряду відзначають День пам’яті апостола Андрія Первозванного. Апостол Андрій, брат Симона (Петра), — один із тих, хто раніше за інших учнів пішов за Христом, тому і був названий Первозванним.

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків 15:19

Загалом з Чернігівщини, згідно планового завдання, на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань відправили понад 470 призовників.

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах 14:57

За підтримки міжнародних партнерів Суспільне розпочало дослідження аудиторії в регіонах, щоб оцінити власні програми регіонального мовлення та їхню відповідність запитам аудиторії.

Антимонопольним комітетом накладено на

Антимонопольним комітетом накладено на "Чернігівгаз" штраф - 13 млн грн 14:40

АМКУ оштрафував 16 облгазів на 278 млн грн та зобов’язав порушників здійснити перерахунок побутовим споживача.