Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 08:54:57

Чернігівська міськрада звернулася до організаторів концертів на Красній площі перенести заходи

22.10.2015   12:34Агенцiя

Чернігівська міська рада звернулася до організаторів концертів на Красній площі перенести заходи або змінити місце їх проведення. Про це сьогодні повідомив журналістам заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров.

Він пояснив, що до Чернігівської міської ради із повідомленням про проведення масових заходів 23 жовтня звернувся кандидат на посаду міського голови Сергій Куценко та благодійний фонд "Поліський оберіг".  За словами С. Віхрова, у квітні міськрада отримала листа від фонду за підписом директора Романа Старікова із повідомленням про проведення масових заходів на Красній площі 19-20 вересня, 17-18 жовтня та 24 жовтня цього року.

Пізніше, 19 жовтня, з повідомленням про концерт на площі 23 жовтня звернувся кандидат на посаду мера. "І 20 жовтня ми отримали нового листа від фонду "Поліський оберіг" з інформацією про масовий захід на 23 жовтня – проведення фестивалю дитячої творчості "Чернігів Thebest", - констатував посадовець.

С.Віхров підкреслив, що учора під час прес-конференції організатори фестивалю звинуватили міську раду у не наданні можливості проведення заходу. "Ці звинувачення абсолютно безпідставні. Ми підтримували і підтримуємо молодь, дітей, всі ініціативи, спрямовані на розвиток дитячої творчості та мистецтва, але вважаю, що робити політичні спекуляції на дітях неправильно", - наголосив заступник міського голови. Крім того, С.Віхров повідомив, що міліція надіслала листа до міської ради з інформацією про можливі провокації і протистояння на площі під час масових заходів. "Ми звернулися до правоохоронців, щоб вони надали роз'яснення і деталі, щоб міська рада мала юридичні підстави звернутися до суду "розвести" ці заходи", - зазначив він.

Заступник міського голови, у компетенції якого перебуває сфера культури міста, також заявив про готовність надати для проведення дитячого фестивалю міський Палац культури.

На сьогодні міська рада згідно з чинним законодавством, не має права ані дозволяти, ані забороняти публічні масові заходи. В Україні діє попереджувальний принцип проведення масових заходів.

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини