Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 23:35:09

У Чернігові відбувся прем’єрний показ фільму "Рейд"

15.10.2015   13:46Агенцiя

У День захисника України у Чернігові всі бажаючі мали змогу безкоштовно переглянути фільм «Рейд» - стрічку, що розповідає про безпрецедентний рейд українських десантників у тилу ворога під час наступу російської регулярної армії на Донбасі.

Напередодні, 12 жовтня, допрем’єрний показ фільму, що відбувся в кінотеатрі «Україна» у м. Києві, відвідав Президент України Петро Порошенко.

На прем’єру до сучасного чернігівського кінотеатру «Мультиплекс» завітали учасники АТО, волонтери, вихованці Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, курсанти Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України та студенти чернігівських вишів.

«Героїчні подвиги, які зробили українські десантники для захисту незалежності, є прикладом мужності і відваги. Саме на таких прикладах будуть виховуватись покоління нових захисників України», - сказав перед початком перегляду заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Биконя.
Надалі присутні переглянули реальну історію мужності українських воїнів, які здійснили найдовший у світовій військовій історії рейд тилами ворога. Герої документальної стрічки - бійці 75-ої та 95-ої бригад розповіли подробиці операцій військовослужбовців Збройних сил. Зокрема про події, які відбулись після наступу регулярної російської армії у серпні минулого року, та про те, як вдалося відвести загрозу військових дій від мирних українських міст Маріуполя та Харкова.

Прем’єрний показ фільму відбувся за сприяння голови Чернігівської облдержадміністрації Валерія Куліча та Чернігівського підрозділу ТОВ «Мультиплекс - Холдинг».

15 жовтня фільм «Рейд» покажуть в ефірі ОДТРК «Сівер-центр».
Початок - о 21.00 год.

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини