Генеральним директором Національного заповідника "Чернігів стародавній" призначено Юрія Соболя
Відповідно до наказу Міністерства культури України, за результатами засідання Комісії з підбору фахівців у сфері охорони культурної спадщини, культурних цінностей та музейної справи для визначення кандидатур на посади керівників історико-культурних заповідників, що належать до сфери управління Міністерства культури України, 7 жовтня 2015 року генеральним директором Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» призначено Юрія Соболя.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression