Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 00:45:35

Відбулася презентація монографії про лісопарки Чернігова та їх особливості

17.09.2015   13:05Агенцiя

15 вересня у читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася презентація монографії Володимира Брайка "Лісопарки Чернігова та їх рекреаційні особливості".

Автор книги – кандидат сільськогосподарських наук, начальник КП "Зеленбуд" міської ради, доцент Чернігівського національного технологічного університету у своєму виступі розповів, що спонукало його до написання книги, наголосив на важливості теми для міста Чернігова. У книзі теоретично узагальнені та проаналізовані експериментальні матеріали щодо сучасного стану властивостей лісопаркових насаджень Чернігова. Запропоновані шляхи підвищення рекреаційних, естетичних та екологічних складових.

На презентацію завітали колеги автора, фахівці лісового та садово-паркового господарства міста, охорони природи, екологи, аспіранти і студенти місцевих вузів, друзі автора: Шеремет О.С. – депутат міської ради; Атрощенко Б.Ф. – начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради; Мітеров О.Й. – заступник директора українсько-російського Інституту; Кошельник В.І. – головний інженер КП "Зеленбуд". Головною темою обговорення книги було збереження історичних лісопарків м. Чернігова: "Кордівки", "Ялівщини", "Урочища Cвятого", "вздовж Київського шосе" та їх рекреаційних можливостей.

Ведуча заходу Галина Іванцова, заввідділом документів природничо- та сільськогосподарського змісту, на високому професійному рівні прокоментувала книжково-ілюстративну виставку "Ліси – національне багатство України" та запросила гостей ознайомитися з нею.

За інф.Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка

Останні новини Чернігівщини

Теревені про освіту:

Теревені про освіту: "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн" 20:43

17 серпня в Чернігові стартував новий проєкт від ГО "ЖІНОЧИЙ ФОРМАТ" - "Теревені" - майданчик для обговорення у легкій формі складних тем. Перша зустріч - "Теревені. Про освіту" зібрала учасників у затишному ресторані "Старий Чернігів" за обговоренням "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн".

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів 20:35

Велика Британія відіграє важливу роль у підтримці України в цих надзвичайно складних умовах, спровокованих російським військовим вторгненням.

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання 20:28

17 серпня у Чернігові відбулось засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області.

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі 20:20

Про проблеми громад Новгород-Сіверського району та шляхи їх розв’язання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом з керівниками районних військових адміністрацій, деякими керівниками структурних підрозділів ОВА спілкувався 16 серпня з очільниками ТГ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини