Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 14:09:48

Чернігівські виконавці поїдуть до Маріуполя на "Червону руту"

05.09.2015   10:38Агенцiя

З 18 по 20 вересня в місті Маріуполь відбудеться фінал ХІV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута».

У ньому братимуть участь і чернігівські виконавці — переможці регіонального відбіркового конкурсу. Серед них вже відомі за межами Сіверського краю гурти  «Лєна Іванова» та  «Інті», а також тріо «Калита», Дмитро Нечай і наймолодша наша учасниця - Ізабелла Іващенко з Ніжина, яка у свої 13 років вже встигла завоювати престижні нагороди міжнародних музичних конкурсів, здобула титул «Міс Молода Галичина» та корону «Міні-міс Планета».

Вони представлять свої твори у музичних жанрах: рок музика, акустична, український автентичний фольклор, альтернативна та популярна музика.

За повідомленням організаторів фестивалю, протягом трьох днів заходи пройдуть на центральній площі, парках та в концертних залах Маріуполя. Вони включатимуть проведення фінальних конкурсів, Гала-концертів нових переможців фестивалю, зірок української естради - лауреатів «Червоної рути» минулих років, концерту виконавців української діаспори з Канади, Америки, Австралії та Європи, концерту рок-гуртів Маріуполя та ін., супутні патріотично-виховні заходи.

Ця поїздка стала можливою завдяки особистої підтримки голови ОДА Валерія Куліча. «Культурний десант» має амбітні плани і розраховує не підвести чернігівчан, зокрема Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА за фінансової підтримки якого і поїде делегація. А загалом у фінальних конкурсах візьмуть участь 350 молодих виконавців.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини