Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:47:09

Чернігівщина – один із незаперечних вітчизняних лідерів в області культури та сучасної музейної справи

20.10.2011   16:04

"Поринувши в особливу культурну атмосферу чернігівського краю, відвідавши музеї міста та області ми вкотре переконалися в тому, що Чернігівщина є одним із незаперечних вітчизняних лідерів в області культури та сучасної музейної справи."

Чернігівський обласний художній музей

Чернігівський обласний художній музей

Керівництво Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, що є найбільшим в Україні музеєм зарубіжного мистецтва, висловило щиру подяку голові Чернігівської обласної державної адміністрації Володимиру Хоменку за підтримку та сприяння у проведенні на базі Чернігівського обласного художнього музею тематичного семінару для директорів художніх музеїв України "Музей як культурний осередок: досвід та інновації” у вересні поточного року.

Як зазначається у листі, що надійшов на адресу облдержадміністрації, Чернігів став третім містом, яке взяло на себе клопіт з організації навчань, а рівень підготовки (як організаційний, так і змістовний) і, відповідно, результати перевищили здобутки попередніх років.

 Те, що роблять для презентації своїх унікальних колекцій та залучення громад Чернігівський обласний художній музей та Чернігівський обласний історичний музей є взірцем для інших музеїв України. І за це Вам, як керівнику області, наша велика шана і визнання, адже розвиток культури і, особливо, нові можливості державних музеїв, напряму залежать від розуміння та дієвої підтримки особистостей, які очолюють державні структури”, – йдеться у листі.

Також гаряче вітається підтримана Володимиром Хоменком ідея присвоєння Чернігівському обласному художньому музеєві імені визначного сина Чернігівщини, громадського та культурного діяча, благодійника, колекціонера Г.П. Галагана і створення на базі музею українського центру вивчення галаганівської спадщини.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 10:34

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1196 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».