Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 12:00:46

Чернігівщина – один із незаперечних вітчизняних лідерів в області культури та сучасної музейної справи

20.10.2011   16:04

"Поринувши в особливу культурну атмосферу чернігівського краю, відвідавши музеї міста та області ми вкотре переконалися в тому, що Чернігівщина є одним із незаперечних вітчизняних лідерів в області культури та сучасної музейної справи."

Чернігівський обласний художній музей

Чернігівський обласний художній музей

Керівництво Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, що є найбільшим в Україні музеєм зарубіжного мистецтва, висловило щиру подяку голові Чернігівської обласної державної адміністрації Володимиру Хоменку за підтримку та сприяння у проведенні на базі Чернігівського обласного художнього музею тематичного семінару для директорів художніх музеїв України "Музей як культурний осередок: досвід та інновації” у вересні поточного року.

Як зазначається у листі, що надійшов на адресу облдержадміністрації, Чернігів став третім містом, яке взяло на себе клопіт з організації навчань, а рівень підготовки (як організаційний, так і змістовний) і, відповідно, результати перевищили здобутки попередніх років.

 Те, що роблять для презентації своїх унікальних колекцій та залучення громад Чернігівський обласний художній музей та Чернігівський обласний історичний музей є взірцем для інших музеїв України. І за це Вам, як керівнику області, наша велика шана і визнання, адже розвиток культури і, особливо, нові можливості державних музеїв, напряму залежать від розуміння та дієвої підтримки особистостей, які очолюють державні структури”, – йдеться у листі.

Також гаряче вітається підтримана Володимиром Хоменком ідея присвоєння Чернігівському обласному художньому музеєві імені визначного сина Чернігівщини, громадського та культурного діяча, благодійника, колекціонера Г.П. Галагана і створення на базі музею українського центру вивчення галаганівської спадщини.

Останні новини Чернігівщини

Про реалії сьогодення, співпрацю зі ЗМІ та старт чергового обласного конкурсу журналістських робіт йшла мова під час зустрічі Ігоря Вдовенка із медійниками Чернігівщини

Про реалії сьогодення, співпрацю зі ЗМІ та старт чергового обласного конкурсу журналістських робіт йшла мова під час зустрічі Ігоря Вдовенка із медійниками Чернігівщини 10:12

У переддень відзначення Дня журналіста голова обласної ради Ігор Вдовенко за традицією поспілкувався із представниками медіаспільноти Придесення.

В області розширюватиметься виробництво енергії з альтернативних видів палива

В області розширюватиметься виробництво енергії з альтернативних видів палива 10:07

Зацікавленість у збільшенні обсягів виробництва тепла з альтернативних видів палива висловили всі учасники наради, яку перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний провів днями за участю керівників теплопостачальних підприємств.

Нелегкий пошук. У кого більше шансів знайти роботу під час карантину?

Нелегкий пошук. У кого більше шансів знайти роботу під час карантину? 09:56

Суттєве зменшення кількості вакансій та зростання чисельності безробітних – такі наслідки коронакризи для сфери зайнятості. Конкурувати за вільні робочі місця в області стало складніше, адже на кожне претендує 28 осіб проти 6-ти рік тому (за даними на 1 червня 2020).

Мінрегіон оприлюднив проекти майбутніх районів в Україні

Мінрегіон оприлюднив проекти майбутніх районів в Україні 09:41

Проект формату майбутніх районів – їхню кількість та склад по кожній області - Мінрегіон направив на погодження до центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та асоціацій органів місцевого самоврядування.

На Чернігівщині державні виконавці стягнули майже 1,6 млн грн боргів по зарплаті

На Чернігівщині державні виконавці стягнули майже 1,6 млн грн боргів по зарплаті 09:35

З початку 2020 року фахівці юстиції Чернігівщини у примусовому порядку стягнули з підприємств області 1,6 мільйона гривень заборгованості по заробітній платі.

АНОНСИ ПОДІЙ