Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 22:29:22

Вірші, які розчулять найвибагливішу душу. ВІДЕО

19.08.2015   08:39Агенцiя

Чернігівська письменниця Лариса Ткач, дружина відомого літератора Михася Ткача, презентувала збірку віршів «Кришталева роса». Зазвичай авторка пише для дітей і про дітей. А ця книга розрахована на дорослого читача. І, до речі, «Кришталева роса» — переважно «жіноча» збірка.

Її вірші з нової збірки «Кришталева роса» бажано читати, коли на душі смуток. Сама авторка Лариса Ткач зізнається, що за рік написала понад сотню віршів і на поетичні рядки її надихнув смуток в Україні.

Це її шоста поетична збірка за останні 12 років. Попередні були про дітей і для дітей. Остання має чотири розділи. Авторка вважає свою збірку складною, бо в ній закладена непроста філософія. Лариса Ткач досліджує вічні теми добра, справедливості і прагне зрозуміти сутність людини, швидкоплинність людського буття. Один з розділів авторка присвячує образу матері – найдорожчої у її житті людини.

«Кришталева роса» містить і любовну лірику. У кожному розділі Лариса Ткач зізнається в коханні своєму головному критику і натхненнику – чоловікові Михасю Ткачу. Вже досвідчений письменник, який дуже критикує вірші дружини, зізнається, що захоплюється її поезією.

Свою «Кришталеву росу» Лариса Ткач радить почитати жінкам, бо вони найбільше зрозуміють сутність кожного поетичного рядка. Вона не виключає і море сліз, бо вірші, написанні за останній рік, розчулять найвибагливішу душу.


Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини