Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 02:41:00

Виїзний день сільського бібліотекаря

18.08.2015   08:37

«Я пропоную свій досвід» під такою назвою пройшов круглий стіл бібліотекарів сільських та селищних бібліотек Чернігівщини 12 серпня, на території історико-меморіального музею-заповідника «Ганнина Пустинь», що на Борзнянщині.

Бібліотекарі обмінювались досвідом роботи з колегами, різноманітністю послуг та креативним підходом залучення користувачів до бібліотек.
Більше тридцяти бібліотекарів майже зі всієї області завітали до колег Борзнянської ЦБС.

Зустрічали бібліотекарів Чернігівщини заступник голови Борзнянської райдержадміністрації Бондаренко Віктор Володимирович, начальник відділу культури Кизюн Роман Леонідович, голова сільської ради с. ОленівкаКривець Володимир Васильович.

Під час поїздки учасники відвідали Оленівську сільську бібліотеку-філію, яка стала переможцем конкурсу від Чернігівського обласного відділення УБА «Краща робота бібліотеки по відзначення 200-річчя Т.Г.Шевченка», побували в історико-меморіальному музеї-заповідника «Ганнина Пустинь» та обговорили спільні проблеми бібліотек у час реформ за круглим столом.

Виїзний захід для сільських бібліотекарів відбувався за ініціативи Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації у партнерстві з Чернігівською ОУНБ ім. В.Г.Короленка та Борзнянською ЦБС. Голова Чернігівського обласного відділення, директор Чернігівської ОУНБ ім. В.Г.Короленка Аліференко Інна Михайлівна привітала всіх учасників, членів Чернігівського обласного відділення УБА з відкриттям першого щорічного заходу «Сільський бібліотекар» і наголосила на цінність бібліотек, яка була викладена у Маніфесті Української бібліотечної асоціації «Бібілотека в умовах кризи».

Під час круглого столу «Я пропоную свій досвід», модератором якого була завідуюча науково-методичного відділу Олена Сльозка, бібліотекарі розповідали про особливості роботи своїх бібліотек, так званих місцевих родзинок успіху, ділились досвідом як залучити молодь до бібліотеки через цікаві майстер-класи, молодіжні тусовки в бібліотеці, тематичні кіноперегляди, залучення дітей до бібліотеки через голосні читання разом з улюбленими іграшками на читальному диванчику, як створити загін сільських волонтерів, для дорослих читачів організувати в бібліотеці драматичний гурток, проводити для молоді бібліоквести, створити «бібліотеку сімейного читання», як залучати та популяризувати книги завдяки «велосипедній бібліотеці».

Наприкінці обмінювались досвідом залучення коштів для бібліотеки від спонсорів та партнерів.

Бібліотекарі Борзнянщини гостинно зустрічали гостей концертною програмою, в якій участь приймали і бібліотечні працівники та пригощали відомим на всю Чернігівщину кулішем.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини