Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 12:05:36

На здобуття обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського

10.08.2015   14:07Агенцiя

Артистка драми, провідний майстер сцени Оксана Гребенюк, закінчивши у 1984-му році акторський факультет Київського інституту театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого, прийшла до Чернігівського театру імені Т. Г. Шевченка.

Оксана Гребенюк – актриса великого обдаровання, глибокої думки, високого інтелекту і сценічної культури. Вона тонко відчуває жанр п’єси і авторську стилістику, тому точно визначає психологічний малюнок ролі, її тональність і міру, яку ніколи не порушує. Кожний створений нею образ – це повнокровний і цікавий характер.

За 30 років акторської діяльності Оксана Гребенюк створила близько 70-ти різнопланових ролей, серед яких найбільш значними були такі, як Уляна – «Іваном звуть його» за О. Довженком, Джульєтта – «Ромео і Джульєтта» Шекспіра, Галя – «Майська ніч» М.Старицького за М. Гоголем, Ярина – «На Івана Купала» М. Стельмаха, Галя – «Циганка Аза» М. Старицького, Вона – «Наш Декамерон» Е. Радзинського, Клер – «Служниці» Ж. Жене, Олівія та Марія «Дванадцята ніч» В. Шекспіра, Донна Анна – «Камінний господар» Л. Українки, Мірандоліна – «Трактирниця» К. Гольдоні, Лаура – «Скляний звіринець» Т. Уільямса, Титанія – «Сон літньої ночі» В. Шекспіра, Женя – «Яма» («Женя») за О. Купріним, Біче – «Людина і джентльмен» Едуардо де Філіппо, Жінка – моновистава «Кінець століття» за творами Й. Бродського та М. Тарівердієва, Маша – «Три сестри» А. Чехова, Дідона – «Енеїда» І. Котляревського, Вона – «9 ночей… 9 життів» М. Вішнєка, Марго – «Милий друг» за Гі де Мопассаном, Габі – «Вісім люблячих жінок» Р. Тома, Ярися – «Кохання у стилі бароко» Я. Стельмаха, Жаклін – «Французька вечеря» М. Камолетті, Графиня – «Безумний день, або Весілля Фігаро» П.-О. Бомарше, Місіс Уебб – «Наше містечко» Т. Уайлдера, Маргарита – «Нельська вежа» О. Дюма, Барбара Сміт – «Тато в павутинні» Р. Куні, Вона – моновистава «Целофанове щастя» К. Ходікян, Айлін – «Каліка з острова Інішмаан» М. МакДонаха, Кукушкіна – «ЖадOFF» за п’єсою О. Островського «Доходне місце», Куртизанка – «Комедія помилок» В. Шекспіра, Бетті Джонсон – «Смішні гроші» Р. Куні, Міріам – «Одержима» Л. Українки.

Останні новини Чернігівщини

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні 11:41

У Чернігові відбулися дводенні змагання відкритого чемпіонату Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні. На відкритий чемпіонат області приєднались учасники і з інших регіонів – близько 80 спортсменів від наймолодших до ветеранів стрільби з 5 областей України.

Рибництво мовою цифр

Рибництво мовою цифр 11:35

Чернігівщина має значний потенціал для створення значної кількості невеликих рибницьких та аквакультурних господарств, які зможуть вирощувати товарну рибу, займатись штучним відтворенням водних біоресурсів та надавати рекреаційні послуги.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:31

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти 10:32

15 листопада у Чернігові в комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» відбувся спільний з Українським інститутом національної пам’яті науково-практичний захід.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:23

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 листопада до 8:00 18 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини