Відбулося відкриття першої персональної виставки картин Наталії Савости
У Мистецькій вітальні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка нещодавно відбулося відкриття першої персональної виставки картин «У світі тварин» чернігівської художниці Наталії Савости.

Улюблений жанр художниці – анімалістика. Малювати тварин не так то й просто. Вони не стануть позувати перед художником. Але Наталії це вдається, бо вона дуже любить тварин, захоплюється їхньою окраскою шкіри, витонченими рухами, виразністю силуетів, вміє терпляче спостерігати за їх поведінкою та життям.
На виставці представлено 24 картини, виконані в техніці олії та акварелі.
З вітальним словом до художниці звернулась Заслужений майстер народної творчості, чернігівська вишивальниця ікон Агнеса Ляшенко. Вона відмітила високу техніку виконання робіт, близьку їй та її родині тематику малювання.
Теплі слова привітання, побажання наснаги і подальших успіхів у творчості висловили майстру пензля чернігівська художниця Людмила Толбаєва, рідні, друзі та шанувальники таланту.
У свою чергу Наталія Савоста подякувала за можливість представити свої роботи у бібліотеці і закликала кожного бути небайдужими до тваринного світу.
Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19
В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.