Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 04:22:09

Що нового в "Літературному Чернігові"?

24.07.2015   09:31Агенцiя

У другому номері журналу за цей рік (№ 2 (70), 2015) подано поезії Олени О’Лір, Богдана Бастюка, Вячеслава Дьоміна, Любові Карпенко, Володимира Пащенка, а також поетів із Росії — евена Андрія Кривошапкіна та якута Івана Мигалкіна у перекладах Сергія Дзюби.

Проза представлена оповіданнями Олександра Забарного «Брати», Володимира Фриза «Повернення в юність», Віталія Леуса «Не того поля ягода», уривком із роману Віктора Божка «Небезпечний і незборимий». Із циклом новел дебютує Богдана Вознюк.

У літературознавчих студіях часопис друкує статті Ніни Кочубей «Маленький крок на «вічнім шляху до Шевченка», Надії Савчин «Сюжетно-образна структура оповідань і новел Михася Ткача», Петра Сороки «Багатогранність творчого таланту: штрихи до мистецького силуету Левка Різника».

У рубриці «Твори українців за кордоном» кандидат історичних наук Тамара Демченко розмірковує над виданою в Чернігові книжкою «Моє життя» нашого земляка Павла Пришиби, який завершив своє «ходіння по муках» у США. В рубриці «Українознавство» Микола Ткач досліджує соціокультуру діяльності традиційних молодіжних об’єднань.
До письменницьких ювілеїв часопис друкує статті Володимира Кузьменка «Розкрилля таланту» (про Любов Пономаренко) та Михася Ткача «Творець різножанрових романів» (про Олексія Брика).

Журнал рецензує збірку лірики Володимира Сапона «Мама Ніна із Ніневії», монографію Оксани Гарачковської «Дивосвіт української літературної казки другої половини ХХ століття» та збірник «Обрядовий музичний фольклор Середньої Наддніпрянщини: жанрово-регіональна антологія».

На обкладинці часопису вміщено кольорову світлину альтанки Глібова в Седневі.

Журнал надруковано за фінансової підтримки Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини