Номінанти конкурсу “Краща книга року”
В рамках обласного літературного конкурсу “Краща книга року” в читальній залі центральної бібліотеки імені М.М.Коцюбинського відбулася презентація.
Презентувати свої книги автори з Борзни, Носівки, Коропа, Чернігова. Всі вони неодноразово брали участь в національних та обласних конкурсах, були лауреатами літературних премій.
У Валентини Михайленко з Коропа книга “Дем’ян Многогрішний – гетьман Сіверський” тринадцята за рахунком. Хоч ця цифра і специфічна, та авторка сподівається на належне оцінювання свого творіння, адже вклала в неї багато праці.
В травні цього року підіб’ють підсумки конкурсу “Книга року”, і визначать лауреатів.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.