"Ми дійсно найкраща радіостанція країни" – Радіо "Вести" слухатимуть і в Чернігові
15 липня в дискусійному клубі «Експертна думка» відбулася прес-конференція Матвія Ганапольського. Мета приїзду журналіста не політична, він повідомив про розширення мовлення радіо «Вести» на 27 міст України, в тому числі і на Чернігів.
Радіо «Вести» вже слухають в трьох українських містах - Києві, Харкові та Дніпропетровську. Основна частина радіомовлення станції російськомовна, але є і україномовні програми.
Матвій Ганапольський поспілкувався з чернігівськими медівниками на теми актуальні для міста зараз, як то вибори та проблеми соціального сектору. Останні він назвав «результатом «застійного» життя, та навів приклад Львову, звідки сам родом, з його фестивальною політикою.
Гість зазначив, що Чернігів справив на нього гарне враження своєю чистотою та доглянутістю, а тому, його на думку, не зважаючи на критику роботи міськради, комунальні служби працюють досить добре. Також Ганапольський вважає, що в Чернігові непогані справи з бізнес-кліматом, приклад тому наявність великих мережевих магазинів. А ще чернігівці дуже дружелюбні та гостинні, інакше б до нас не приїхали близько 17 тисяч переселенців зі східних регіонів.
Ще гострий на слові, як сам зазначив, український і російський журналіст порівняв журналістику двох країн та роботу самих медівників, висловив свою позицію щодо Криму, перспектив відносин між сусідніми країнами та торкнувся непростої ситуації в Україні нині.
Підсумовуючи обговорення, Матвій Ганапольський закликав слухати Радіо «Вести»: «Ми дійсно найкраща радіостанція країни», - підкреслив журналіст.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression