Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 жовтня, 01:06:47

За ініціативи Березенка бюджетний комітет виділить кошти на реставрацію Катерининської церкви

10.07.2015   12:43Агенцiя

За ініціативи Сергія Березенка, у Чернігові відбулося виїзне засідання бюджетного комітету ВРУ, наприкінці якого кандидат у нардепи запропонував депутатам прогулятися чернігівськими Валами та відвідати Катерининську церкву.

Депутати були вражені тим, що унікальна архітектурно-історична пам’ятка вже вісім років не реставрувалася, тому прийняли рішення розглянути можливість виділення державних коштів на її ремонт. – Чернігів, напевно, єдине місто в Україні, яке зустрічає гостей стародавньою козацькою церквою. Катерининська церква – знакове місце, яке є символом України. Тому держава повинна дбати в першу чергу саме про такі архітектурні пам’ятки, - розповів Сергій Березекно.

За словами члена бюджетного комітету, народного депутата Андрія Павелка, чернігівський Вал – духовне серце України, тому держава не може відхрещуватися від певних проблем, які тут є.  – Я думаю що ми на комітеті розглянемо перерозподіл державних видатків, для того щоб візитівка Чернігова була відреставрованою. Наша мета, щоб реконструкція Катерининського собору відбулася вже цього року, - пояснив Андрій Павелко.

На думку Сергія Березенка державне фінансування архітектурного багатства України  – це шлях до того, аби зробити регіон туристичним.  – Перше враження про місто – це коли ти бачиш його візитівку, якою у Чернігові є саме ця церква. Чим швидше вона буде приведена до належного вигляду, тим краще це буде для розвитку туризму, адже у нашому місті є що показати любителям подорожувати, - наголосив Сергій Березенко.  


Сана Бойко

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова 15:48

В Україні набирає обертів проект «Випробуй у безпеці», орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц 14:01

Саме це пропонували в Чернігові під час презентації національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group її представники.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:46

З 01.10.2019 р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї 13:43

Уникнути кримінальної відповідальності жителі Чернігівщини можуть в разі звернення до поліції та добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, холодної зброї, набоїв та вибухівки.

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом 13:32

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян за ч.1 ст.259 КК України.