Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 січня, 20:41:31

За ініціативи Березенка бюджетний комітет виділить кошти на реставрацію Катерининської церкви

10.07.2015   12:43Агенцiя

За ініціативи Сергія Березенка, у Чернігові відбулося виїзне засідання бюджетного комітету ВРУ, наприкінці якого кандидат у нардепи запропонував депутатам прогулятися чернігівськими Валами та відвідати Катерининську церкву.

Депутати були вражені тим, що унікальна архітектурно-історична пам’ятка вже вісім років не реставрувалася, тому прийняли рішення розглянути можливість виділення державних коштів на її ремонт. – Чернігів, напевно, єдине місто в Україні, яке зустрічає гостей стародавньою козацькою церквою. Катерининська церква – знакове місце, яке є символом України. Тому держава повинна дбати в першу чергу саме про такі архітектурні пам’ятки, - розповів Сергій Березекно.

За словами члена бюджетного комітету, народного депутата Андрія Павелка, чернігівський Вал – духовне серце України, тому держава не може відхрещуватися від певних проблем, які тут є.  – Я думаю що ми на комітеті розглянемо перерозподіл державних видатків, для того щоб візитівка Чернігова була відреставрованою. Наша мета, щоб реконструкція Катерининського собору відбулася вже цього року, - пояснив Андрій Павелко.

На думку Сергія Березенка державне фінансування архітектурного багатства України  – це шлях до того, аби зробити регіон туристичним.  – Перше враження про місто – це коли ти бачиш його візитівку, якою у Чернігові є саме ця церква. Чим швидше вона буде приведена до належного вигляду, тим краще це буде для розвитку туризму, адже у нашому місті є що показати любителям подорожувати, - наголосив Сергій Березенко.  


Сана Бойко

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Слідчого поліції засуджено за корупцію

Слідчого поліції засуджено за корупцію 16:05

За матеріалами Служби безпеки України засуджено слідчого Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, який вимагав та отримав хабар від фігуранта кримінального провадження.

Кабінет Міністрів затвердив перелік опорних лікарень в усіх регіонах країни

Кабінет Міністрів затвердив перелік опорних лікарень в усіх регіонах країни 15:56

Кабінет міністрів України на засіданні в середу прийняв розпорядження Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров'я в госпітальних округах на період до 2023 року.

На Чернігівщині споживачам мають повернути зайво нараховані майже 800 тисяч гривень за комунальні послуги

На Чернігівщині споживачам мають повернути зайво нараховані майже 800 тисяч гривень за комунальні послуги 12:08

На підставі звернення фізичної особи щодо правомірності підвищення з 01.09.2019 року ціни на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій фахівцями Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області була проведена позапланова перевірка суб’єкта господарювання, що є виконавцем цієї послуги.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 11:49

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Більше сотні чорнобильців отримають посвідчення нового зразка

Більше сотні чорнобильців отримають посвідчення нового зразка 11:41

Комісія з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян розглянула документи щодо заміни посвідчень на бланки нового зразка 35 ліквідаторам, 77 потерпілим та двом учасникам ліквідації інших ядерних аварій. Засідання провела заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, яка очолює цю комісію.