Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 січня, 08:03:35

Тетяну Дзюбу нагородили в Болгарії, а Сергій Дзюба переміг у Канаді

16.06.2015   08:07Агенцiя

Письменниця, журналіст, літературознавець, доктор наук із соціальних комунікацій Тетяна Дзюба гідно представляла Україну на IX Міжнародному фестивалі поезії «Славянска прегръдка» у м. Варна, в Болгарії.

Це – один із найвідоміших літературних фестивалів світу, який організовує Слов’янська літературно-мистецька Академія (президент – знана болгарська письменниця Елка Няголова). Цього року у фестивалі взяли участь відомі поети з двадцяти країн. Тетяна Дзюба успішно виступила на всіх фестивальних заходах, і отримала в підсумку престижну міжнародну літературну нагороду.

Це – вже друга почесна відзнака пані Тетяни в Болгарії. Як відомо, торік вона одержала нагороду Спілки болгарських письменників «Золотий Пегас» за визначну літературну та наукову діяльність.

А письменник Сергій Дзюба став щойно переможцем Міжнародного літературного конкурсу творів для дітей (Канада). Організатори випустили ошатний, яскравий друкований альманах, у якому представлено поетичний і прозовий доробок переможців конкурсу.

Також талановите письменницьке подружжя з Чернігова нещодавно прийняли в Македонії до Міжнародної Медитеранської Академії імені братів Міладінових (місто Струга). Це – відома й поважна Академія, яка проводить щороку міжнародний літературно-мистецький фестиваль. Нині там побувала письменниця і художниця Анна Багряна, яка презентувала свою виставку.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини