Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 лютого, 01:19:49

Відкриття виставки "Чернігівські барви"

12.06.2015   09:58Агенцiя

12 червня в Центрі Української Культури та Мистецтва за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» відбудеться відкриття виставки «Чернігівські барви». До експозиції ввійдуть творчі роботи учасників арт-студії «Колібрі» (м. Чернігів), виконані в техніці гратографії.

Назва цього напрямку образотворчого мистецтва походить від французького слова «grater», що означає «шкрябати, дряпати». Той, хто працює в цій техніці, спочатку наносить шар темної фарби, а згодом продряпує малюнок.

Художники використовують різні прийоми графічного зображення  – чорно-біле або з кольоровим підмальовком основи аквареллю, тушшю, гуашшю, темперою, акрилом, олійною крейдою.

Твори, виконані в стилі гратографії – виразні, загадкові та незвичні, про що свідчать навіть їх назви:  «Стара площа», «Чернігів поглядом птаха», «Троянди для мами», «Скарби теплих країв». Учні арт-студії «Колібрі» постійно беруть участь у виставках, аукціонах, благодійних заходах рідного міста. У студії навчаються 250 дітей та дорослих. Окрім мистецьких занять, тут також готують до вступу до вищих художніх навчальних закладів.

Виставка «Чернігівські барви» триватиме в Центрі Української Культури та Мистецтва до 24 червня 2015 року.

По закінченню виставки юні чернігівці покажуть барвисту експозицію у Парижі.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини