Чернігівські бібліотекарі підробляють чарівниками
Сучасна бібліотека – не лише приміщення з рівними рядами книжкових стелажів, а ще й чарівний замок, де працюють люди, які можуть у певний час перетворюватися на справжніх чарівників. Без перебільшення. До речі, книги в їх руках стають магічними й запросто можуть передбачати майбутнє.

У цьому на власному досвіді переконалися випускники Михайло-Коцюбинської гімназії за кілька хвилин до свого прощального вальсу.У цей незабутній для них день працівники відділу обслуговування Чернігівської ЦРБ Олена Сердюк та Інна Шовкун підготували бібліотечну акцію «Нагадай собі майбутнє».
Машину часу, звісно, ніхто не використовував. Проте на один казковий вечір, звичайні книжки перетворилися на передвісників долі, заховавши між своїх сторінок цитати-підказки. Юнаки та дівчата обирали свою книгу, із завмиранням серця читали передбачення й… посміхалися.
Аякже. Якісне майбутнє гарантувалося.
Наприклад, когось вже чекають столичні вузи, когось – цікава й улюблена робота, а комусь доведеться виконувати прохання: «Не забудь запросити й мене на весілля!» АкВельсапар «Смарагдовий берег». Тепер бібліотекарів сміливо можна запрошувати й на весілля. Вони і там«створять настрій», зануривши гостей у казку.
До речі, передбачення опинялися в потрібних руках – немов за адресою. От і не вір після цього книжкам!
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)