Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:47:12

Молодіжний театр повернувся з V театрального фестивалю Міжнародного Чорноморського клубу “HOMO LUDENS”

18.10.2011   19:12Агенцiя

Молодіжний театр щойно повернувся з V театрального фестивалю Міжнародного Чорноморського клубу “HOMO LUDENS” (Людина, що грає), який проходив в Миколаєві з 6 по 15 жовтня.

Покровський Роман

Покровський Роман

14 жовтня актори Молодіжного вийшли на сцену Миколаївського Академічного Художнього російського драматичного театру та показали глядачам виставу “Дядя Ваня” А.Чехова у постановці Геннадія Касьянова.

Драма російських провінціалів, які вважають, що життя їх не склалося, що воно пройшло марно. Для Дяді Вані це відчуття обтяжується нерозділеним коханням до жінки, яку доля на короткий час закинуло у глухий маєток, де герой та його небога працюють десятиріччями, ледве зводячи кінці з кінцями.

Миколаївська публіка сприйняла виставу тепло та вдячно, по закінченню довго аплодувала. Та й самі актори отримали чимале задоволення від роботи, від зустрічей, від нових знайомств, від палкого прийому.

Але ж головною приємною подією для Молодіжного театру стало відзначення актора Романа Покровського, виконавця ролі Астрова, дипломом фестивалю в номінації “За кращу чоловічу роль”. Серед сімнадцяти колективів, що прибули на фестиваль, наш актор виявився кращим.

http://cult.gov.ua/news/molodizhnij_teatr_povernuvsja_z_v_teatralnogo_festivalju_mizhnarodnogo_chornomorskogo_klubu_homo_ludens/2011-10-18-3129

Алла Пушкіна

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини