Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 жовтня, 01:11:44

Молодіжний театр повернувся з V театрального фестивалю Міжнародного Чорноморського клубу “HOMO LUDENS”

18.10.2011   19:12Агенцiя

Молодіжний театр щойно повернувся з V театрального фестивалю Міжнародного Чорноморського клубу “HOMO LUDENS” (Людина, що грає), який проходив в Миколаєві з 6 по 15 жовтня.

Покровський Роман

Покровський Роман

14 жовтня актори Молодіжного вийшли на сцену Миколаївського Академічного Художнього російського драматичного театру та показали глядачам виставу “Дядя Ваня” А.Чехова у постановці Геннадія Касьянова.

Драма російських провінціалів, які вважають, що життя їх не склалося, що воно пройшло марно. Для Дяді Вані це відчуття обтяжується нерозділеним коханням до жінки, яку доля на короткий час закинуло у глухий маєток, де герой та його небога працюють десятиріччями, ледве зводячи кінці з кінцями.

Миколаївська публіка сприйняла виставу тепло та вдячно, по закінченню довго аплодувала. Та й самі актори отримали чимале задоволення від роботи, від зустрічей, від нових знайомств, від палкого прийому.

Але ж головною приємною подією для Молодіжного театру стало відзначення актора Романа Покровського, виконавця ролі Астрова, дипломом фестивалю в номінації “За кращу чоловічу роль”. Серед сімнадцяти колективів, що прибули на фестиваль, наш актор виявився кращим.

http://cult.gov.ua/news/molodizhnij_teatr_povernuvsja_z_v_teatralnogo_festivalju_mizhnarodnogo_chornomorskogo_klubu_homo_ludens/2011-10-18-3129

Алла Пушкіна

Останні новини Чернігівщини

Чернігів розпочинає опалювальний сезон у житлових будинках

Чернігів розпочинає опалювальний сезон у житлових будинках 17:52

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 19 жовтня підписав розпорядження "Про початок опалювального сезону 2020-2021 років у житловому фонді міста Чернігова".

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 малолітніх дітей та 57 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 малолітніх дітей та 57 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 17:49

Упродовж минулого тижня з 12 по 19 жовтня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.

У Прилуках діє

У Прилуках діє "помаранчевий" рівень епіднебезпеки 17:32

Відповідно до позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 19 жовтня місто Прилуки пепереходить в «помаранчеву зону» епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 17:09

17 жовтня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: КП

Чернігів: КП "ЧТУ" одержало 5 нових тролейбусів, придбаних містом цього року 16:52

П’ять нових тролейбусів чернігівського виробництва, придбаних нашим містом цього року, 16 жовтня передані Чернігівському тролейбусному управлінню урочисто – у присутності представників колективу заводу-виробника, чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, виконавчого директора заводу Олега Бойка.