У Чернігові проведено благодійний концерт на честь захисників України та їх родин
У рамках програми «Суботні концерти духовної музики в Борисоглібському соборі» для воїнів АТО та їхніх родин 2 травня проведено благодійний концерт у Борисоглібському соборі ХІІ ст., що на Валу – території древнього княжого Дитинця.
Твори українських композиторів духовної музики та українські народні пісні в їх обробці виконав чернігівський Академічний камерний хор імені Дмитра Бортнянського на чолі з художнім керівником та головним диригентом Іваном БОГДАНОВИМ.
Відвідувачі концерту схвально оцінили те, що в окремому розділі цього концерту були виконані духовні твори Михайла Михайловича ВЕРБИЦЬКОГО, автора музики державного гімну України «Ще не вмерла Україна». У цьому році країна та міжнародна громадськість відзначає 200-річчя від дня народження видатного українського композитора.
Чарівне свято української духовної музики у майстерному виконанні колективу Академічного камерного хору імені Дмитра Бортнянського було завершено виконанням Молитви за Україну «Боже великий єдиний Нам Україну храни». Всі слухали цю молитву стоячи.
Благодійний захід організовано за сприяння Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Щосуботи концерти духовної музики відбуватимуться в Борисоглібському соборі о 15:00.
9 травня у суботу, о 15:00 відбудеться концерт у виконанні Академічного камерного хору імені Дмитра Бортнянського на тему «Пам’яті захисників Вітчизни».
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.
Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17
Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
30 квітня: цей день в Україні і світі 09:12
День 1527 Російська агресія - Day 1527 Russian aggression