Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 травня, 11:00:21

Молоді таланти Чернігова

10.04.2015   13:26

І знову гостинна зала музею-заповідника Михайла Коцюбинського зібрала шанувальників музичного мистецтва. Концертна програма, складена з творів молодих композиторів, прозвучала у рамках спільного творчого проекту музею та обласного філармонійного центру «Мистецькі зустрічі у музеї», який присвячений пам’яті Юлія Коцюбинського.

Як завжди, програма розпочалась зі спогадів про Ю.Коцюбинського. А потім фундатор молодої композиторської школи Чернігова Маргарита Демиденко представила присутнім творчість своїх учнів.

Студенти музичного училища ім. Л.Ревуцького Анастасія Ушакова та Дар’я Заводун виконали пісні «Я йду на смерть» та «Життя - театр». Анастасія Сисенко представила глядачам власну композицію «Думки та мрії зимового ранку».

Чудові композиції прозвучали у виконанні Алана Засєєва та Валентини Ляшенко(домра), Ірини Білик(фортепіано), Михайла Радченка(гітара), Артема Бриля(фортепіано), Євгена Дубовика(фортепіано).

Ансамбль гітаристів дитячої музичної школи №2 ім. Богословського під керівництвом Марини Мойсієнко виконав дві прекрасні композиції «Присвята» та «Іспанський танок».

Особливо зворушливо глядачі сприйняли виступи найменших учасниць концерту – юних флейтисток С.Опанасенко, А.Грібань, Л.Лесь, П.Бабич, які виконали композиції для дітей.

У програмі концерту прозвучали також вірші молодого поета Дмитра Мельниченка.

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини