Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 13:14:52

Регіональну писанку для проекту “FolkUkraine” розписали в Чернігівському музеї. ФОТО

04.04.2015   16:51Агенцiя

З нагоди проведення Всеукраїнського фестивалю писанок у м. Києві, у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулося урочисте дійство – розпис майстрами Центру народних ремесел для дітей та юнацтва Великодньої писанки, яка представлятиме Чернігівщину у проекті “FolkUkraine”.

Також Погребнюк Яна – провідний методист з розвитку народних ремесел та Тетяна Стадниченко – член Національної спілка майстрів народного мистецтва України, майстриня Центру народних ремесел для дітей та юнацтва провела для всіх бажаючих майстер клас з розпису писанок.

Святкового настрою заходу додав виступ дитячого ансамблю Гончарівської школи мистецтв «Писанка» під керівництвом Харченко Ольги Михайлівни та виставка творів відомих майстрів писанкарства з фондів музею.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.