Попри оголошений День жалоби, благодійний концерт по збору коштів для воїнів української армії у Чернігові таки відбудеться
З метою вшанування пам’яті загиблого під час виконання військового обов’язку Харитонова Сергія Миколайовича, сержанта Збройних сил України, та пам'яті військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на сході України 3 квітня в Чернігові оголошується Днем жалоби.
У цей день на території обласного центру обмежується проведення розважально-концертних заходів. Проте, благодійний концерт «Єдина країна» таки відбудеться.
— Згаданий захід планувався ще два місяці тому. З такою ініціативою до облдержадміністрації звернувся благодійний фонд «Територія життя». Волонтерам надано приміщення драматичного театру та вся необхідна організаційна та технічна підтримка. Вчора було оголошено про День жалоби. Та враховуючи благородну мету концерту, — збір коштів для Чернігівських батальйонів територіальної оборони, — його залишили.
Звичайно, перед початком заходу хвилиною мовчання буде вшановано пам'ять загиблого під час виконання військового обов’язку Сергія Харитонова та пам'ять усіх загиблих військовослужбовців, — прокоментував ситуацію директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Сергій Мойсієнко.
Нагадуємо, що концерт відбудеться сьогодні, 3 квітня, о 19.00 у Чернігівському драматичному театрі.
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression