Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 07:25:13

Пам’яті епохи поетів

31.03.2015   09:35Агенцiя

Епоха чернігівських радянських поетів потроху відходить в історію, а разом з нею йдуть у вічність яскраві особистості поетів семидесятників і вісімдесятників.

Вірші Станіслава Рибалкіна, Святослава Хрикіна, Юрія Крисанова і Петра Пиниці досі живуть в пам’яті шанувальників. Члени обласної літературної студії «Гарт» зібралися на вечір пам’яті чернігівських поетів.

Волелюбні поезії Станіслава Рибалкіна і через двадцять років після смерті автора не забулися шанувальникам. Поет, народжений в Сибіру, чверть століття прожив у Чернігові, працював у нашому місті сторожем, артистом, директором парку культури, але для своїх сучасників у першу чергу він лишився поетом.

Рибалкін був далеким від сумнозвісного радянського пафосу, а тому його дуже мало друкували за життя, виходили лише зрідка публікації в газетах.

Близько тридцяти поетів з усієї області кожної останньої неділі місяця ідуть, їдуть сюди, до музею Коцюбинського, і завдяки таким людям як Олена Мамчич ще діє літературна студія, заснована десятки років тому.

Пані Олена хвалиться, що не всім членам студії «Гарт» за п’ятдесят, є студенти, школярі, а значить студія відкрита для молоді і живе майбутнім.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.