Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 08:14:03

Пам’яті епохи поетів

31.03.2015   09:35Агенцiя

Епоха чернігівських радянських поетів потроху відходить в історію, а разом з нею йдуть у вічність яскраві особистості поетів семидесятників і вісімдесятників.

Вірші Станіслава Рибалкіна, Святослава Хрикіна, Юрія Крисанова і Петра Пиниці досі живуть в пам’яті шанувальників. Члени обласної літературної студії «Гарт» зібралися на вечір пам’яті чернігівських поетів.

Волелюбні поезії Станіслава Рибалкіна і через двадцять років після смерті автора не забулися шанувальникам. Поет, народжений в Сибіру, чверть століття прожив у Чернігові, працював у нашому місті сторожем, артистом, директором парку культури, але для своїх сучасників у першу чергу він лишився поетом.

Рибалкін був далеким від сумнозвісного радянського пафосу, а тому його дуже мало друкували за життя, виходили лише зрідка публікації в газетах.

Близько тридцяти поетів з усієї області кожної останньої неділі місяця ідуть, їдуть сюди, до музею Коцюбинського, і завдяки таким людям як Олена Мамчич ще діє літературна студія, заснована десятки років тому.

Пані Олена хвалиться, що не всім членам студії «Гарт» за п’ятдесят, є студенти, школярі, а значить студія відкрита для молоді і живе майбутнім.

Останні новини Чернігівщини

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в  Ніжині

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в Ніжині 08:07

За результатом конкурсу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Суспільне радіо отримало рекордну за останні роки кількість FM-частот. Тепер UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура мовитимуть ще на 87 FM-частотах.

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у "фейкових" повідомленнях про мінування 07:57

Відділом підтримання обвинувачення в суді прокуратури Чернігівської області спростовані безпідставні твердження апеляційної скарги сторони захисту щодо необхідності пом’якшення покарання особі, яка двічі завідомо неправдиво повідомляла про замінування будівель міста Чернігова.

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі 07:54

Співробітники Чернігівського відділу поліції провели низку заходів, які допомогли їм встановити, хто вчора розприскав газ у школі № 21.

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки 07:46

До Міжнародного дня сільських жінок.

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок 07:42

Те, що лягає на плечі деяких наших жінок, то з чим вони інколи віртуозно справляються, приводить багатьох представників протилежної статі в почуття глибокого здивування і поваги. Це ми, як правило, розмірковуємо про представниць населення міських районів, а що говорити про жінок, яким випало щастя проживати поза міських зручностей і широкої інфраструктури?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини