Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 21:36:43

Пам’яті епохи поетів

31.03.2015   09:35Агенцiя

Епоха чернігівських радянських поетів потроху відходить в історію, а разом з нею йдуть у вічність яскраві особистості поетів семидесятників і вісімдесятників.

Вірші Станіслава Рибалкіна, Святослава Хрикіна, Юрія Крисанова і Петра Пиниці досі живуть в пам’яті шанувальників. Члени обласної літературної студії «Гарт» зібралися на вечір пам’яті чернігівських поетів.

Волелюбні поезії Станіслава Рибалкіна і через двадцять років після смерті автора не забулися шанувальникам. Поет, народжений в Сибіру, чверть століття прожив у Чернігові, працював у нашому місті сторожем, артистом, директором парку культури, але для своїх сучасників у першу чергу він лишився поетом.

Рибалкін був далеким від сумнозвісного радянського пафосу, а тому його дуже мало друкували за життя, виходили лише зрідка публікації в газетах.

Близько тридцяти поетів з усієї області кожної останньої неділі місяця ідуть, їдуть сюди, до музею Коцюбинського, і завдяки таким людям як Олена Мамчич ще діє літературна студія, заснована десятки років тому.

Пані Олена хвалиться, що не всім членам студії «Гарт» за п’ятдесят, є студенти, школярі, а значить студія відкрита для молоді і живе майбутнім.

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.