Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 10:44:22

До 200-річчя з дня народження автора музичного супроводу гімну України Михайла Вербицьког пройшов творчій вечір

24.03.2015   10:06Агенцiя

Цей захід відбувся в рамках проекту «Пізнаємо світ мистецтва разом». Декілька років тому в обласному центрі був заснований цей мистецький проект, розрахований на шкільну і взагалі дитячу аудиторію. На меті проект має поглиблення знань школярів зі всіх напрямів мистецтва.

Творчій вечір в Чернігівській дитячій художній школі був приурочений до двохсотріччя автора музики гімну України Михайла Вербицького. Композитора, який є класиком української музики. Вербицький був прихильником західноєвропейської класичної музики. В першу чергу він надихався творчістю Баха, Гайдна, Моцарта та Шопена. Тож дітлахи мали змогу оцінити класичні твори у виконанні заслуженого діяча мистецтв України Олега Васюти.
 
Керівництво художньої школи активно підтримує подібні проекти, тим паче патріотичного напряму. Учні школи отримують всебічні знання, велика увага приділяється як живопису, так і культурним традиціям, поезії та музичному вихованню. Адже багато дітлахів паралельно відвідують й музичні школи.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі 10:36

Чернігівці мають можливість обрати найкращі, на їх думку, 3 великих та 3 малих проєкти і віддати за них свій голос.

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу "ІСКА" 10:16

З 17 по 20 вересня у Чернігові проходить Чемпіонат України з кікбоксингу «ІСКА» серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку і дітей старшого віку.

"Велике прибирання" на Чернігівщині: Богдан Боруховський прибирав берег р. Стрижень 10:10

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський спільно із Юрієм Болоховцем та Шустом долучився до проведення Міжнародного дня чистих берегів на Чернігівщині.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою 09:58

20 вересня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Менського району викрито грубе порушення Правил рибальства.