Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 08:15:04

До 200-річчя з дня народження автора музичного супроводу гімну України Михайла Вербицьког пройшов творчій вечір

24.03.2015   10:06Агенцiя

Цей захід відбувся в рамках проекту «Пізнаємо світ мистецтва разом». Декілька років тому в обласному центрі був заснований цей мистецький проект, розрахований на шкільну і взагалі дитячу аудиторію. На меті проект має поглиблення знань школярів зі всіх напрямів мистецтва.

Творчій вечір в Чернігівській дитячій художній школі був приурочений до двохсотріччя автора музики гімну України Михайла Вербицького. Композитора, який є класиком української музики. Вербицький був прихильником західноєвропейської класичної музики. В першу чергу він надихався творчістю Баха, Гайдна, Моцарта та Шопена. Тож дітлахи мали змогу оцінити класичні твори у виконанні заслуженого діяча мистецтв України Олега Васюти.
 
Керівництво художньої школи активно підтримує подібні проекти, тим паче патріотичного напряму. Учні школи отримують всебічні знання, велика увага приділяється як живопису, так і культурним традиціям, поезії та музичному вихованню. Адже багато дітлахів паралельно відвідують й музичні школи.

Останні новини Чернігівщини

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в  Ніжині

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в Ніжині 08:07

За результатом конкурсу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Суспільне радіо отримало рекордну за останні роки кількість FM-частот. Тепер UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура мовитимуть ще на 87 FM-частотах.

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у "фейкових" повідомленнях про мінування 07:57

Відділом підтримання обвинувачення в суді прокуратури Чернігівської області спростовані безпідставні твердження апеляційної скарги сторони захисту щодо необхідності пом’якшення покарання особі, яка двічі завідомо неправдиво повідомляла про замінування будівель міста Чернігова.

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі 07:54

Співробітники Чернігівського відділу поліції провели низку заходів, які допомогли їм встановити, хто вчора розприскав газ у школі № 21.

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки 07:46

До Міжнародного дня сільських жінок.

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок 07:42

Те, що лягає на плечі деяких наших жінок, то з чим вони інколи віртуозно справляються, приводить багатьох представників протилежної статі в почуття глибокого здивування і поваги. Це ми, як правило, розмірковуємо про представниць населення міських районів, а що говорити про жінок, яким випало щастя проживати поза міських зручностей і широкої інфраструктури?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини