Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 08:07:33

Музика - це мова душі

21.03.2015   10:35Агенцiя

У Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП успішно реалізується проект «Музична вітальня». Мета проекту – знайомство з історією походження музичних інструментів та музичними творами різних композиторів.

19 березня «Музична вітальня» вже вкотре гостинно «відкрила свої двері».

Студенти Чернігівського музичного училища  імені Л.М. Ревуцького під керівництвом Полонської Наталії Вікторівни, викладача відділу оркестрових струнних інструментів, подарували чудові хвилини чарівної  скрипкової музики.

На початку заходу Наталія Вікторівна змістовно розповіла про історію походження струнних інструментів, про те, які відбувалися метаморфози у будові інструментів в залежності від зміни епох. Новиною для всіх була інформація про те, що були часи, коли скрипка була заборонена законом. Цей чудовий інструмент ніяким чином не міг знаходитись при дворі Людовика IV у Франції, і тільки прості люди використовували його для свого відпочинку.

Після невеликого історичного екскурсу  студенти  музичного училища запропонували несумну класику і виконали наступні музичні твори: «Каприс» Г. Венявського - Розаков Тимур; уривок із сюїти  І.С.Баха – Вероніка Стельмах; «Анданте» М. Регера – Литвиненко Світлана; уривок із концерту для віолончелі М. Ромберга - Акімочкіна Ольга; «Танго» з кінофільму «Аромат жінки» - Кириєнко Максим, Миронов Сергій.

Від зустрічі з музикою всі  присутні отримали неймовірну насолоду  і подякували студентам Чернігівського музичного училища імені Л.М.Ревуцького за їхню майстерність. Будемо чекати на нові зустрічі  у нашій «Музичній вітальні».

Останні новини Чернігівщини

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в  Ніжині

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в Ніжині 08:07

За результатом конкурсу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Суспільне радіо отримало рекордну за останні роки кількість FM-частот. Тепер UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура мовитимуть ще на 87 FM-частотах.

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у "фейкових" повідомленнях про мінування 07:57

Відділом підтримання обвинувачення в суді прокуратури Чернігівської області спростовані безпідставні твердження апеляційної скарги сторони захисту щодо необхідності пом’якшення покарання особі, яка двічі завідомо неправдиво повідомляла про замінування будівель міста Чернігова.

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі 07:54

Співробітники Чернігівського відділу поліції провели низку заходів, які допомогли їм встановити, хто вчора розприскав газ у школі № 21.

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки 07:46

До Міжнародного дня сільських жінок.

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок 07:42

Те, що лягає на плечі деяких наших жінок, то з чим вони інколи віртуозно справляються, приводить багатьох представників протилежної статі в почуття глибокого здивування і поваги. Це ми, як правило, розмірковуємо про представниць населення міських районів, а що говорити про жінок, яким випало щастя проживати поза міських зручностей і широкої інфраструктури?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини