Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 06:56:39

Музика - це мова душі

21.03.2015   10:35Агенцiя

У Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП успішно реалізується проект «Музична вітальня». Мета проекту – знайомство з історією походження музичних інструментів та музичними творами різних композиторів.

19 березня «Музична вітальня» вже вкотре гостинно «відкрила свої двері».

Студенти Чернігівського музичного училища  імені Л.М. Ревуцького під керівництвом Полонської Наталії Вікторівни, викладача відділу оркестрових струнних інструментів, подарували чудові хвилини чарівної  скрипкової музики.

На початку заходу Наталія Вікторівна змістовно розповіла про історію походження струнних інструментів, про те, які відбувалися метаморфози у будові інструментів в залежності від зміни епох. Новиною для всіх була інформація про те, що були часи, коли скрипка була заборонена законом. Цей чудовий інструмент ніяким чином не міг знаходитись при дворі Людовика IV у Франції, і тільки прості люди використовували його для свого відпочинку.

Після невеликого історичного екскурсу  студенти  музичного училища запропонували несумну класику і виконали наступні музичні твори: «Каприс» Г. Венявського - Розаков Тимур; уривок із сюїти  І.С.Баха – Вероніка Стельмах; «Анданте» М. Регера – Литвиненко Світлана; уривок із концерту для віолончелі М. Ромберга - Акімочкіна Ольга; «Танго» з кінофільму «Аромат жінки» - Кириєнко Максим, Миронов Сергій.

Від зустрічі з музикою всі  присутні отримали неймовірну насолоду  і подякували студентам Чернігівського музичного училища імені Л.М.Ревуцького за їхню майстерність. Будемо чекати на нові зустрічі  у нашій «Музичній вітальні».

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».