Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 10:24:26

Молодіжний Театр готується до 30-ти річчя

25.02.2015   10:34

День народження Чернігівський молодіжний театр буде відмічати 1-го Травня.

А зараз, в рамках підготовки до ювілею, артисти театру зустрічаються з глядачами. В далекому 1985 році у травні місяці при Чернігівському ляльковому театрі студійці групи «Молодіжна сцена» зіграли одну з перших вистав "ОДИНАДЦЯТЬ СТОРІНОК ВОЄННОЇ ПРОЗИ" за творами Бориса Васильєва «А зорі тут тихі» та «В списках не значився». З тих часів чернігівці стали свідками народження нового театрального колективу в нашому місті. За цей час зіграно багато спектаклів. Артисти постійно спілкуються зі своїми глядачами.

Творчий колектив, на чолі з головним режисером театру Заслуженим діячем мистецтв України Геннадієм Касьяновим, знаходиться в постійному творчому пошуку. Всі ці роки відділ мистецтв обласної бібліотеки ім.Короленка тісно співпрацює з Молодіжним театром, а його актори стали активними користувачами.

В рамках проекту «Театр бібліотеці» постійно відбуваються творчі зустрічі з акторами театру. Вони неодноразово показували свої вистави перед відвідувачами. Сьогодні, 10 січня, в рамках проекту, відвідувачі мали змогу доторкнутися до таємниць «Театрального роману» Михайла Булгакова у виконанні групи артистів Молодіжного театру під керівництвом Геннадія Касьянова.

Останні новини Чернігівщини

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

У рамках національного проєкту

У рамках національного проєкту "Велике будівництво" триває реконструкція Корюківської школи 09:01

З 1 березня цього року в Чернігівській області, як і по всій країні, стартував національний проєкт «Велике будівництво» — масштабна розбудова інфраструктури України.

Прилуки: перше засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Прилуки: перше засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації 08:52

У зв'язку з ситуацією, що склалась у нашій державі, з метою забезпечення безпосередньої організації і координації робіт по запобіганню поширення гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2, 27 березня відбулось засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини