Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 11:24:50

В музеї Коцюбинського пройшов вечір-реквієм до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

21.02.2015   11:53

Викладач музичного училища Володимир Горленко і досі переживає за загиблими на Майдані, його біль вилився у збірку пісень «За гідність. За честь» на вірші українських поетів, в тому числі чернігівців.

Збірку пан Горленко записав безкоштовно, у своїй домашній студії. До неї увійшло двадцять пісень різних за жанрами і стилями. Є пісні виключно для професійних музичних колективів, є такі, які зможуть переспівувати всі, кому вони припадуть до душі.
 
В день трагічного розгрому майданівців, організатори хотіли об’єднати в один захід і свідчення очевидців, і творчі номери, які підсилять загальний настрій вечора-реквієму.
 
Центральним став момент, коли очевидець, виживший  в день масового вбивства людей на Майдані, згадав пануючі там настрої, страхи і надії. Надії, що Україна буде щасливою і вільною від нав’язаних політиками сценаріїв.
 
Сьогодні у нас нові виклики, нові загиблі герої і все це так близько у часі… Будемо пам’ятати, не маємо права забути віддані життя за Україну.

Останні новини Чернігівщини

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини