Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 серпня, 12:02:22

Звертаємось до всіх із проханням фінансово підтримати видання краєзнавців Чернігівського району

07.02.2015   12:45

Шановні жителі району, керівники та працівники установ та організацій та просто небайдужі люди!

Краєзнавці Чернігівського району підготували матеріали до видання другого тому книги «Літопис доль та днів минулих», присвяченої воїнам, які поховані в селах нашого району в вересні 1941 та 1943 років та нагороджені бойовими нагородами, описано спомини очевидців, розповіді про людей, які допомагали воїнам або упродовж років вшановували пам’ятні місця їхнього упокоєння.

Цьогоріч відзначатимемо 70-річчя Перемоги над нацизмом. Відбудуться чисельні заходи по вшануванню ветеранів, напередодні свята впорядковуватимуть сільські пам’ятники та братські могили, ми згадуватимемо рідних, які воювали на фронтах Другої світової війни, наближаючи велику Перемогу.

Багато унікальних і досі невідомих фактів про ті роки зібрано на 870 сторінках майбутньої книжки, відновлено призабуті події та імена. Вперше друкується уточнена та розширена інформація майже на 2,5 тисячі імен воїнів, чиї прізвища викарбувані на сільських пам’ятниках, розміщено тексти нагородних листів на воїнів, які виявили мужність і героїзм в боях за села нашого району під час звільнення від нацистських окупантів. Ми хочемо, щоб кожен житель району, його гості визначили й переосмислили величні й трагічні сторінки нашої історії, а вчинки простих людей на благо свого народу не загубилися у часі.

Нове видання в першу чергу надійде до сільських і селищних рад, районних закладів освіти та культури, в наукові та музейні установи Чернігова та Києва.

Звертаємось до всіх із проханням фінансово підтримати це видання. Для друку 300 примірників потрібно зібрати 60 тисяч гривень. Просимо голову районної організації ветеранів Анатолія Васильовича Гапича дозволити збір коштів на рахунок районної ветеранської організації та з членами президії районної організації здійснювати громадський контроль за їх надходженням та витратами.

Розрахунковий рахунок 26009301102401
Код 22815820 Чернігівська районна організація ветеранів
Філія ЧОАТ Ощадбанк м. Чернігів Код банку 353553

Давайте за традиційним українським звичаєм згуртуємося як на толоку й разом видамо до ювілею Перемоги книгу про людські долі, пов’язані з Чернігівським районом. Це набагато краще, ніж у черговий раз промовляти й вислуховувати відомі гасла про пам’ять.

Прийнято на районній краєзнавчій конференції 30 січня 2015 року

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів 09:08

На Чернігівщині, поблизу кордону з білоруссю, прикордонники спільно з Національна поліція України, вибухотехніками та кінологами виявили схрон зброї, що залишили окупанти.

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми 09:06

Співробітники ювенальної превенції проводять активну превентивну роботу в Семенівській громаді. Під час спілкування з дітьми поліцейські детально роз’яснюють їм правила безпеки під час літнього дозвілля.

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова 08:57

40, 20 або 10 тисяч гривень зможуть отримати чернігівці, які є власниками приватних житлових будинків, що постраждали під час активних бойових дій.

10 серпня - цей день в Україні і світі

10 серпня - цей день в Україні і світі 08:52

10 серпня у світі відзначають день лева, день біодизелю. У Латвії - день вогню, Національний день в Еквадорі та день ветеранів в Індонеції, також сьогодні відзначають День гаражних розпородажів, а в Італії вшановують Святого Лаврентія з Уеска.

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову 18:14

Чернігів приєднався до реалізації мовного проєкту «Єдині», головним напрямком якого є підтримка тих, хто має бажання перейти в спілкуванні на українську мову. Стартує він у нашому місті 20 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини