Вечір справжнього шансону
Останнім часом Зиновій Бельський приїжджає у Чернігів, щоб подарувати землякам свої пісні та представити відомих пітерських виконавців шансону.
Чернігівці неодноразово зустрічались на концертах із чарівною Оленою Кантер та легендарним Андрієм Большеохтинським, який товаришував і співпрацював з покійним Михайлом Кругом. Ці артисти брали участь у новій програмі «Пісні з берегів Неви», представленій у залі Міського палацу культури. З пісні про рідне місто Зиновій Бельський розпочав концерт.
Олена Кантер співала пісні зі свого нового альбому «Черный лебедь», створеного разом із композитором Зиновієм Бельським.
М’який вокал,особливий ліризм,стильність Олени Кантер оцінили не тільки російські слухачі,а й чернігівці. Ії завжди приємно слухати.
Під час виступу Андрія Большеохтинського з ладу вийшла техніка. Досвідчений артист миттєво зреагував на неприємну ситуацію і почав розповідати глядачам анекдоти про артистів. Після перерви продовжив співати. Останні роки артист мало виступає, не записує нових альбомів і збирається залишити сцену.
Зиновій Бельський,Олена Кантер та Андрій Большеохтинський після концерту в Чернігові з новою програмою продовжили гастролі містами України.
http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1692
ТРА "Новий Чернiгiв"
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression