Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 11:56:20

"Талант, відданий дітям"

24.01.2015   14:06

У 2015 році Прилуцька міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького-Носенка розпочинає просвітницький проект «Літературний гороскоп», під час реалізації якого юних прилучан будуть знайомити з творчістю відомих письменників-ювілярів та з книжками-ювілярами.

Першим заходом у межах цього проекту 22 січня відбувся День письменника «Талант, відданий дітям», присвячений творчості М. Носова. Мало хто знає, що Микола Носов – українець, а Незнайко – український казковий герой.

Ведуча заходу - бібліотекар Наталія Дроботько розказала дітям, що Микола Носов народився в Ірпіні, на Київщині, і провів там своє дитинство та юнацькі роки. Він жив на вулиці Квітковій, власне на якій і відбуваються всі події Незнайка. І зараз там є ця вулиця, цей будинок. Тож за допомогою мультимедійної презентації учні третього класу гімназії № 5 вирушили у подорож вулицями Сонячного містечка.

Дитяча бібліотека – позашкільний захід, тільки в якому діти можуть пограти в книги. Отже, гра в те «Як Незнайко був художником» захопила більшість школярів. Учасники по черзі виходили до мольберта і намагалися намалювати портрет Незнайка, використовуючи різнокольорові олівці або фломастери.

А на закінчення зустрічі діти заспівали у караоке пісню про коника.

Останні новини Чернігівщини

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини