Тренінг фінансової грамотності "Сімейний бюджет"
Поспілкуватись на тему фінансової грамотності в рамках «Батьківського лекторію в бібліотеці» зібрались інтернет-читачі нашої сторінки «Сучасна бібліотека» та викладач статистики ЧНТУ Наталія Нипорко.
Спілкування на таку тему, вкрай актуальне сьогодні в такий непростий час. Важливим і цінним є той факт, що батьки розглядають бібліотеку як місце, де вони можуть отримати корисну та достовірну інформацію про фінансову грамотність.
Завдання бібліотекарів і батьків – взаємодіяти одне з одним, адже головна мета нашого тренінгу – отримати базові знання по веденню сімейного бюджету та залучення до спільного планування сімейного бюджету всіх членів сім`ї, що допоможе дитині краще адаптуватися у суспільстві та бути успішними.
Учасники тренінгу отримали «домашні завдання» по веденню «щоденника витрат» і наступного разу поділяться своїм досвідом розподілу сімейного бюджету.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.