Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 20:58:09

Помічник Святого Миколая: "Всі діти заслуговують на свято". ФОТО

20.12.2014   20:20Агенцiя

Вісімсот – у залі і маже чотириста – на сцені. Причина такої неймовірної концентрації дитячих посмішок у Міському палаці культури – найочікуваніше свято малечі – День Святого Миколая.

Зустріч із ним організував Благодійний фонд «Поліський оберіг».

- Концерт для діток із малозабезпечених родин, дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, дітей воїнів АТО ми підготували разом із Благодійним фондом «Поліський оберіг» та його ідейним натхненником, меценатом, народним депутатом України Владиславом Атрошенком, – розповідає співорганізатор свята, депутат Чернігівської міськради Ірина Должикова.

Малеча радіє, батьки задоволені: концерт потішив усіх – і виконавців, і глядачів. Та, крім дійства на сцені, маленькі чернігівці мали змогу розважитися й інтерактивно. Твістинг, рукоділля, клоуни та конкурси – все необхідне для радісного святкового настрою організували волонтери фонду. Розпочала роботу «Резиденція Діда Мороза». Працюватиме офіс казкового героя аж до Нового року.

- Резиденція Діда Мороза буде відчинена нинішньої п’ятниці, суботи й неділі і так само наступного тижня: п’ятниця, субота й неділя. Будь ласка, приходьте: ваші дітки зможуть узяти участь у майстер-класах, помалювати, повеселитися, оформити лист Діду Морозу разом із нашими волонтерами, якщо хтось не встиг це зробити вдома. Тут будуть театральні актори, дуже багато казкових персонажів, інтермедії, – запрошує батьків із дітьми Ірина Должикова.
 
А по завершенні дійства кожен маленький учасник свята отримав солодкий сюрприз від «помічника» Святого Миколая – мецената Владислава Атрошенка. Такі самі подаруночки чекають на всіх дошкільнят Чернігова, Чернігівського та Ріпкинського районів. «Адже, попри певні негаразди в країні, всі діти заслуговують на свято, – переконаний народний обранець. – У першу чергу це свято для малят із малозабезпечених сімей і тих, чиї батьки перебувають нині в зоні антитерористичної операції на сході країни. Низький уклін героям, які сьогодні захищають наш спокій. Бажаю всім здоров’я, наснаги, успіхів, прекрасного святкового настрою. Із наступаючими новорічними святами!

Прес-служба народного депутата України Владислава Атрошенка

PR

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression