Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 18:01:44

У Чернігові "Студентська Свобода" провела навчальну лекцією на тему: "Голодомор як Геноцид української нації"

22.11.2014   08:49Агенцiя

19 листопада активісти Чернігівської "Студентської Свобода" відвідали місцевий будівельний ліцей, у якому націоналісти провели навчальну лекцією на тему: "Голодомор як Геноцид української нації".

У страшні для українців роки Голодомору студентам інституту історії здійснив екскурс активіст молодіжної громадської організації "Студентська Свобода" Віталій Бурмака. Націоналіст наголосив на цілеспрямованому знищенні українського народу "совєцьким" режимом, розповів про основні причини та наслідки Голодомору.

"Смерть від голоду найстрашніша, оскільки вона затяжна і нестерпна. Саме таку політику проводив Сталін відносно українського селянина, оскільки останній за своєю природою індивідуаліст, що має бачити результати своєї праці.
Врожай комуністи забирали, в результаті чого зростала селянська непокора, що страшно непокоїло Москву. Тому "совєти" мали щось робити і обрали дуже страшну помсту за непокору – Голодомор. Маємо пам'ятати про страшну сторінку в історії нашого незламного народу, що знову ж таки підтверджує той факт, що Росія, в якій би формі вона не існувала, постійно впродовж віків нищить українців, принижує, не може змиритися з нашою незалежністю. Тож маємо домогтися визнання Голодомору геноцидом української нації з боку Росії та покарати відповідальних", – зазначив Віталій Бурмака.


Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках 14:39

У Прилуках реалізовується проєкт Північно Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО (NEFCO) з термомодернізації закладів освіти та модернізації вуличного освітлення.

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць 14:33

За даними моніторингу, проведеного Департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, у Чернігівській області за 8 місяців 2020 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 6219 осіб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини