Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 00:32:18

У Чернігові "Студентська Свобода" провела навчальну лекцією на тему: "Голодомор як Геноцид української нації"

22.11.2014   08:49Агенцiя

19 листопада активісти Чернігівської "Студентської Свобода" відвідали місцевий будівельний ліцей, у якому націоналісти провели навчальну лекцією на тему: "Голодомор як Геноцид української нації".

У страшні для українців роки Голодомору студентам інституту історії здійснив екскурс активіст молодіжної громадської організації "Студентська Свобода" Віталій Бурмака. Націоналіст наголосив на цілеспрямованому знищенні українського народу "совєцьким" режимом, розповів про основні причини та наслідки Голодомору.

"Смерть від голоду найстрашніша, оскільки вона затяжна і нестерпна. Саме таку політику проводив Сталін відносно українського селянина, оскільки останній за своєю природою індивідуаліст, що має бачити результати своєї праці.
Врожай комуністи забирали, в результаті чого зростала селянська непокора, що страшно непокоїло Москву. Тому "совєти" мали щось робити і обрали дуже страшну помсту за непокору – Голодомор. Маємо пам'ятати про страшну сторінку в історії нашого незламного народу, що знову ж таки підтверджує той факт, що Росія, в якій би формі вона не існувала, постійно впродовж віків нищить українців, принижує, не може змиритися з нашою незалежністю. Тож маємо домогтися визнання Голодомору геноцидом української нації з боку Росії та покарати відповідальних", – зазначив Віталій Бурмака.


Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини