Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 09:23:55

Солісти філармонійного центру завітали до Замглайського будинку-інтернату для дітей-інвалідів

21.11.2014   10:08Агенцiя

17 листопада Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм познайомився з вихованцями одного з дитячих інтернатів Чернігівської області.

У Замглайському будинку-інтернаті для дітей-інвалідів, куди приїхав творчий колектив, знаходяться 97 дівчаток у віці від 6 до 35 років з обмеженими фізичними і розумовими здібностями.

Звісно, що в інтернаті є свої проблеми та турботи, але незважаючи на важкі життєві обставини, таким людям більш за все не вистачає людського тепла, спілкування і любові. Тому благодійний концерт, що представив філармонійний центр, став яскравою подією в житті інтернату.

З перших хвилин між артистами та вихованцями створилась атмосфера взаєморозуміння, адже дівчата з нетерпінням чекали цей захід та підготували сюрприз для своїх гостей - невеличку концертну програму. Артисти були глибоко вражені цими номерами, які були наповнені сердечним теплом та дитячою невимушеністю.

Це дало концертним виконавцям філармонійного центру додатковий творчий заряд, котрим вони одразу поділились зі своїми маленькими шанувальниками.

Діти щиро раділи музичному подарунку та сердечно нагороджували оплесками та посмішками учасників концерту — Заслужених артистів України Володимира Гришина та Миколу Збарадського, Лауреата Міжнародних конкурсів Марину Маккей, та солістів філармонійного центру Ніну Коцур та Юлію Венську.

Після концерту артисти із задоволенням знайомилися і спілкувалися зі своїми новими глядачами. Ця подія назавжди залишиться в серцях дітей. Пісня вкотре об’єднала людей у сердечному спілкуванні і започаткувала дружбу між ними.

Наприкінці заходу, директор будинку-інтернату Сергій Могильний подякував артистам за чудову програму та зізнався, що перед концертом мав деякі сумніви, щодо сприйняття концертної програми своїми підлеглими, але професіоналізм артистів філармонійного центру, та любов, з якою вони виконували свої пісні зразу створили тепле взаємне спілкування і святкову атмосферу в залі. Це був незабутній чудовий день і він разом з дітьми сподіваються, що артисти невдовзі завітають знову, щоб повторити це свято!

 

Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 лютого до 8:00 25 лютого 2020 року.

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали 08:31

Школи Козелецької об'єднаної громади активно провадять модернізацію котелень. Скрипчинська школа - 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню.

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув 08:17

Пік епідемії китайського коронавірусу Covid-19 припав на період з 23 січня до 2 лютого, нових випадків зараження у Китаї стає все менше.

Новгород-Сіверський: про нещасні випадок на виробництві

Новгород-Сіверський: про нещасні випадок на виробництві 08:13

18 лютого, в цеху технічної крейди ПрАТ «Новгород-Сіверський завод будівельних матеріалів», працівник зазнав важкої травми - відкритий перелом лівої плечової кістки з рвано-скальпованими ранами лівого передпліччя та множинними дрібними скальпованими ранами обох кистей з відривом нігтьових пластин I-II-III пальців обох кистей.

Єлизавета Лудінова у “Вокальному абонементі”

Єлизавета Лудінова у “Вокальному абонементі” 08:06

Володарка неповторного сопрано, лауреат міжнародного конкурсу Єлизавета Лудінова 23 лютого представила велику двочасну сольну програму на сцені обласного філармонійного центру у рамках проєкту “Вокальний абонемент”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини