Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 11:26:18

Науковці, освітяни і можновладці сьогодні по-новому відкривали для себе науково-педагогічну спадщину Софії Русової

15.10.2014   07:27Агенцiя

У Чернігові пройшов круглий стіл на тему «Дзвони національної пам’яті. Хресна дорога великої українки Софії Русової».

Вона першою в Україні відкрила дитячий садок. Вона писала для численних наукових, популярних журналів. І вона активно популяризувала українські національні ідеї.

Науковці все частіше згадують Софію Русову. Нещодавно канадські нащадки видали книгу листувань родини Ліндфорсів-Русових, але дослідник Володимир Єрмак говорить, що це лише початок вивчення спадку Русової, бо більше сотні її праць просто лежать в архівах і досі не досліджені.

У засіданні круглого столу «Дзвони національної пам’яті. Хресна дорога великої українки Софії Русової» взяли участь студенти Чернігівського національного педагогічного університету. Організатори хочуть, аби студенти більше знали про ідеї національного виховання дітей і переносили їх на свої шкільні уроки.

Сьомого листопада до Дня української писемності перевідкриють відреставрований за кошти обласного бюджету пам’ятний знак Софії Русовій у селі Олешня Ріпкинського району.


http://chodtrk.com.ua/?p=17887

Останні новини Чернігівщини

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту "Клуб книгомандрівників" 11:23

Гостем бібліотеки цього разу став відомий спортсмен, призер Чемпіонату світу з біатлону Андрій Дериземля.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:18

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігівській ОДА обговорили діяльність природних парків

У Чернігівській ОДА обговорили діяльність природних парків 09:06

25 жовтня у Чернігівській ОДА провели онлайн-засідання під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка, в ході якого проаналізували діяльність природних парків та обговорили плани на 2021 рік.

"Розумовські зустрічі": день другий 08:45

Друга дискусійна панель – «Реформування місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на субрегіональному рівні адміністративно-територіального устрою України: організація їхньої діяльності та налагодження взаємодії у перехідному періоді».