Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 березня, 23:04:59

У художньому музеї відкрилася виставка художників-передвижників із Санкт -Петербургу

24.01.2012   14:10

У Чернігівському обласному художньому музеї ім. Галагана відкрився і діє виставковий проект “Товариство передвижних художніх виставок. ХХ1 ст. Санкт-Петербург”.

Понад 80 експонатів розмістилися в двох великих виставкових залах музею. Живопис, графіка, скульптура – все це доробки відомих художників – предаставників Московської та Санкт-Петербурзької шкіл. Особливе місце в експозиції займають твори художників, так чи інакше пов’язаних з Україною. Це, насамперед, Василь та Володимир Братанюки.

Чернігівці добре знайомі з творчістю художників-передвижників. В фондах музею зберігаються роботи багатьох з них. Сучасне художнє об’єднання “Товариство передвижних художніх виставок”, створене у 2005 році, наслідує основні принципи своїх попередників – відроджує, розвиває і популяризує кращі традиції російського мистецтва.

Виставка, що експонується в Чернігові, вже тридцять восьма. Перед тим її побачили в у Дніпропетровську, Донецьку, Маріуполі, Харкові та інших містах України. Деяких художників, чиї роботи представлені на виставці, уже немає в живих. А саме – Олександра Молєва. Його робота займає центральне місце в експозиції.

Існує легенда, що ця скульптура приносить щастя і здійснює бажання того, хто до неї доторкнеться. Правда це, чи ні – ще є час перевірити. Адже виставка діятиме цілих три тижні.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=1850

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини