Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 3 грудня, 00:12:28

Відбулася презентація книги Дмитра Іванова "Родинний вітер"

04.10.2014   09:13Агенцiя

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, Лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка - Дмитро Іванов вперше за свою 50 - річну літературну діяльність провів презентацію книги «Родинний вітер». Книга вийшла 2014 р. в серії « Бібліотека Шевченківського комітету». Для всіх співробітників бібліотеки зустріч із Дмитром Івановим стала справжнім подарунком до свята.

Його поезія вражає своєю простотою і глибиною почуття. Письменник – майстер поезії про Матір. А ще у нього стільки творів про любов, красу світу…

Літо за літом минає…
Мамо, невже Вас немає?!
Мамо, присніться мені
Та поговорим хоч в сні.

Д.Іванов заявив про себе наприкінці 70 –х книгами: «Зерно і любов»; «Грай сопілонько моя». Потім були збірки поезії: «Там де народжуються райдуги», «Заповіти мого роду», «Стремено», «Червоний корінь», «Маминих слів чорнобривці». У 2008 р. вийшла збірка поезій «Село в терновому вінку», за яку в 2010 р. отримав високу нагороду - Шевченківську премію.

Від бібліотекарів поета привітала директор обласної бібліотеки ім. В.Г.Короленка І.Аліференко. З вітальними словами до автора також звернулися: голова обласної організації Національної спілки письменників України О. Конечна, Заслужений вчитель України О. Гребницька, доцент ЧДПУ ім. Т.Г.Шевченка О.Мамчич, чернігівська поетеса Н.Галковська, головний редактор журналу « Літературний Чернігів» М.Ткач та інші. А відомий російський письменник Ю.Сбітнєв, вітаючи ювіляра, назвав його Великим українським письменником. Яскравим виступом привітали поета молоді виконавці Творчої Агенції «КАЛИТА-МЮЗІКЛ» (керівник В.Макеєв).

Автор книги «Родинний вітер» впевнений, що разом із занепадом поезії гине та руйнується духовність в державі.

І дійсно, поети та письменники, мусять презентувати свої нові твори саме в бібліотеках, адже тут книга завжди знайде свого читача.

Останні новини Чернігівщини

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку" 17:10

30 листопада у форматі онлайн на платформі ZOOM відбулася обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку", яку щорічно організовує Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка як методичний центр області.

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості 10:56

Тривимірна, або 3D-графіка- це розділ комп'ютерної графіки для зображення об'ємних об'єктів,які максимально наближені до реальних. Саме цей вид графіки широко використовується в інженерному проектуванні, комп’ютерному моделюванні,анімації, мультиплікації, індустрії розваг тощо.

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій 10:52

Неможливість функціонування в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій. Відповідне звернення на адресу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, голів ОВА та Конституційного Суду України зробили депутати Чернігівської міської ради під час засідання сесії 30 листопада. Його винесла на розгляд своїх колег депутатка від "Європейської Солідарності" Ірина Соломаха.

АНОНСИ ПОДІЙ