Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 19:38:43

У Чернігові пройшов П`ятий міжнародний фестиваль Chernihiv Jazz Open

01.10.2014   12:03Агенцiя

26-27 вересня у північній столиці України традиційно лунав джаз: там відбувся П`ятий міжнародний фестиваль Chernihiv Jazz Open.

Гостями ювілейного Chernihiv Jazz Open стали музичні колективи із Франції – Cosmicmaurel Trio (Марсель) та Omri Mor Trio з Ізраїлю. А у зв`язку з тим, що ударник ізраїльського колективу з особистих причин не зміг прибути в Україну, тріо виступало в інтернаціональному складі – на ударних блискуче проявив себе український музикант Олександр Лебеденко.

Омрі Мор, піаніст (Ізраїль):
– Я втретє в Україні, але вперше у Чернігові. Під час екскурсії містом ми відчули доброзичливість та гостинність чернігівців, нас приймали дуже тепло, це вражає.
З певних причин з нами не зміг прибути наш барабанник Карим Зіяд, а через це три дні.
По определенным причинам с нами не смог приехать наш барабанщик Карим Зияд, а тому до нашої команди приєднався український музикант Алекс Лебеденко. Він виконав величезну роботу, зумівши просто злету взятися за проект. Чудовий хлопець і великий музикант!

Олів`є Морель, піаніст (Франція):
– Публіка в Україні і у Франції дуже по-різному сприймає нашу музику. Джаз у Франції набагато більш популярний, він присутній на радіо, в медіа. Але тим цікавіше – бачити нові аудиторії, нову публіку, яка ще не знає, хто ми такі і чого від нас чекати - я бачити кінцеву реакцію слухача. В залежності від того, якого слухача ми зустрічаємо, музика також може бути дещо різною, набуває певні особливості – в Одесі, в Києві, і в Чернігові також.

Крім того, дуже приємно побувати в такому старовинному, історичному місті, де панує своя, цілком особлива атмосфера.

Концерт першого дня відбувся в обласному музично-драматичному театрі ім. Шевченка під оплески переповненої зали. А наступного дня фестиваль перенісся на відкриту Зелену сцену, яка була надана для вистуів українських джазових колективів.

Загальна ситуація в країні наклала свій відбиток: з програми фестивалю прибрали всі розважальні складові, не відбувся і традиційний джаз-парад. І оголошені раніше хедлайнери – Андрій Макаревич і Ільдар Казаханов – із зрозумілих причин в останній момент скасували свій виступ.
І не зважаючи на все це, фестиваль відбувся, пройшов із успіхом, і є тверда упевненість в тому, що і за рік все з`єднається знову: бабине літо, Чернігів і джаз.

 

Довідково

Фестиваль Chernihiv Jazz Open відбувається в Чернігові з 2010 року.
Організатор фестивалю – творча агенція Che-Studio.
Географія фестивалю – це Україна, Росія, Білорусь, Вірменія, Франція, Німеччина, Норвегія, Сербія і Ізраїль.
Імена фестивалю: Джамала і Karl Frierson, Paris Combo, Усейн Бекіров та Ігор Закус, Morfe Acoustic Band, Pushkin Klezmer Band, Five Points і Ольга Лукачева, Dislocados, Shopping Hour, Evhen Didic & Free National Band, ДомРа, Руслан Егоров, Shine і Benjamin Faugloire Project, Kekko Fornarelli і Roberto Cerillo, квінтет Ільдара Казаханова, дует Амоса Хоффмана і Ленні Сендерського, Альона Салова і Куба Станкевич, Big Jump Band і багато інших джазових колективів і виконавців.
Генеральним партнером фестивалю є торговельна марка Staropramen. Стандарти чеського пивоваріння, стара Прага, жива джазова музика – все це знаходить нове втілення на фестивалі Chernihiv Jazz Open.

 

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини