Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 19:31:50

Відбулося відкриття виставки "Рушникові доріжки"

01.10.2014   10:20Агенцiя

До Всеукраїнського дня бібліотек в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулося відкриття виставки «Рушникові доріжки».

На виставці представлені приватні колекції рушників директора ОУНБ ім. В. Г. Короленка Аліференко І. М., працівників бібліотеки Дубовик Л. М., Ткачинської Л. О., члена Чернігівського клубу творчої інтелігенції «Оберіг» Дорошенко Н. М., та ін.

Кожен експонат виставки має свою оригінальну історію, та колекційну цінність.

В експозиції представлені українські рушники різні за призначенням та технікою виконання. Вишитий рушник це українська святиня, яка поєднує минуле і сьогодення.

Він присутній на всіх важливих етапах життєвого шляху людини. Нині інтерпретація давніх зразків орнаментів та створення нових візерунків набуває дедалі широкої популярності.

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини