Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 лютого, 03:41:03

Анатолій Долеско: "Завжди підтримую талановитих дітей"

30.09.2014   11:28Агенцiя

Гала-концерт щорічного міжнародного фестивалю-конкурсу "Яскрава країна" феєрично відбувся в музичному драмтеарті імені Шевченка.

Серед глядачів були  не лише чернігівці.
Меценат та член наглядової ради заводу ЧЕЗАРА Анатолій Долеско запросив побувати на фінальному гала-концерті дітей переселенців зі сходу країни, котрі нині проживають в санаторії "Десна" в селі Ладинка. Сірі будні дітлахів та їхніх батьків своїми виступами яскраво розмалювали юні таланти - учасники фестивалю.

За словами Ольги Обласової, організатора фестивалю, що всі хто допоміг вкотре здійснити цей захід розуміють заради чого треба працювати, щоб ці діти - ці хлопці і дівчата не дай бог не пішли на вулиці, не пішли не тією дорогою, а щоб їх шлях був оспіваний, омріяний, в яскравій країні.

Обрати переможців гран-прі фестивалю було вкрай нелегко. Учасники з різних областей України дивували публіку майстерними хореографічними постановками та вокальними даними. Утім саме виступ чернігівського колективу шоу балет "Ярмарка" найбільше вразив журі.

Анатолій Долеско - член наглядової ради ПАТ "ЧЕЗАРА", меценат  привітав усіх переможців фестивалю та побажав натхнення і невтомної роботи над собою задля подальших досягнень.

Шоу балет "Ярмарка" отримав музичний центр, а інші переможці фестивалю - цінні подарунки від Центру української культури та мистецтва, керівником якого є дружина Анатолія Долеско - Світлана. Традиційно центр підтримує талановитих дітей України.

Світлана Долеско, вітаючи учасників зазначила: "Я неймовірно  щаслива, що у нас так багато талановитих дітей, взагалі всі діти талановиті, однак особливі ті батьки які змогли розгледіти талант своєї дитини, і не сидіти вдома а віддати своїх дітей керівникам, які піднімуть їх талант на вищий щабель успіху".

PR

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 16:47

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Відбулася презентація книги

Відбулася презентація книги "Чернігівські силуети" Людмили Студьонової 16:35

27 лютого у читальному залі ОУНБ ім. В. Г. Короленка в рамках чергового засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація книги "Чернігівські силуети" нашої колеги, людини енциклопедичних знань, краєзнавця, бібліографа, що працює у бібліотеці вже понад 50 років, заслуженого працівника культури України Людмили Студьонової.

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.