Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 13:12:27

У Чернігові відзначили працівників бібліотечної системи

30.09.2014   07:23

В Чернігівській Центральній бібліотеці ім. М. М. Коцюбинського відбулись урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.

Керівники бібліотек міста Чернігова та запрошені гості в урочистій атмосфері привітали всіх працівників бібліотечної системи.

Заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров від імені міського голови Олександра Соколова привітав всіх присутніх зі святом та висловив сподівання, що спільними зусиллями бібліотечна система буде й надалі розвиватися та удосконалюватися. Також вручив Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету заступнику директора міської ЦБС Харитончик Людмилі Володимирівні.

Начальник управління культури міської ради Юрій Ткач вручив грамоти від управління культури. За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек відзнаку отримали:
Глущенко Валентина Олексіївна – завідувачка бібліотеки-філії №4;
Бондарець Галина Володимирівна – бібліотекар І категорії бібліотеки-філії №2 для дорослих;
Костриця Олена Григорівна – провідний бібліотекар ЦДБ ім. О. П. Довженка;
Кучеренко Олександр Іванович – електрик ЦБС.

Грамоти Департаменту культури і туризму, національностей і релігій отримали:
Сусло Раїса Степанівна - завідувачка бібліотеки-філії № 1 для дітей;
Олешко Світлана Петрівна – бібліотекар І категорії бібліотеки-філії №2 для дітей.

Директор міської централізованої бібліотечної системи Ніна Власенко у своєму вітальному виступі висловила щиру подяку всім працівникам за оновлення та підтримку життєдіяльності бібліотек нашого міста. За її словами, на сьогоднішній день Центральна бібліотечна система, до складу якої входить 13 бібліотек, є центром методичної, інформаційно-бібліографічної роботи. У 2014 році ще три бібліотеки стали переможцями конкурсу програми «Бібліоміст» та отримали 9 комп’ютерів. Завдяки цьому в бібліотеці ім. М. М. Коцюбинського створений та успішно діє безкоштовний навчальний заклад «Університет 60 плюс» для людей похилого віку, які навчаються на інформаційних, комунікаційних, правових факультетах. Всього в ЦБС діє шість безкоштовних Інтернет-центрів, Центр правової інформації з питань місцевого самоврядування, працюють читацькі об’єднання, студії та клуби за інтересами. Крім того, у ЦДБ ім. О. П. Довженка створено умови для обслуговування дітей з особливими потребами. В цьому напрямку плідно працює інформаційно-консультативний центр «Ти – не один», який відвідують біля 200 дітей з вадами слуху та зору. Щорічно проводяться обласні та міські творчі конкурси «Краща книга року», «Кращий читач року», «Краща бібліотека року».

Так, цього року до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка та в рамках Року Тараса Шевченка у чернігівських бібліотеках проведено загальносистемний конкурс «Краща авторська виставка Шевченківської тематики». Під час урочистої зустрічі присутні мали змогу переглянути відеоряд експозицій цих виставок. Після цього відбулось скайп-спілкування «Інновації в бібліотеках» з працівниками міської централізованої бібліотечної системи м. Шостки.
 

Останні новини Чернігівщини

Як хобі перетворити на успішний бізнес

Як хобі перетворити на успішний бізнес 11:59

Про це йшлося на засіданні клубу в Чернігівському міському центрі зайнятості. Своєю бізнес-ідеєю та секретами успішного ведення бізнесу з безробітними ділилася відома чернігівська майстриня, дизайнер Людмила Заровська. Тема зустрічі «Хенд-мейд - шедеври своїми руками». Цього разу говорили про прикраси ручної роботи зі стрічок та намистин.

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку "Вдовині села Чернігівщини" 11:53

«Вдовині села Чернігівщини» – п’ятдесятихвилинний документальний фільм, створений на основі життєвих історій мешканок Чернігівського району. 21 лютого, стрічку презентували громаді у Чернігівському обласному молодіжному центрі. У заході взяла участь заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

"Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів" 11:33

20 лютого у м.Києві відбулася презентація та експертне обговорення напрацювань проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонах України», який був реалізований у 8-ми громадах Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської та не окупованої частини Луганської області.

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі 11:21

У Чернігові планують проводити більше тематичних сезонних фестивалів. А також - різноманітних чемпіонатів, конкурсів, навчальних семінарів, майстер-класів тощо. Виконавчий комітет міської ради 20 лютого погодив внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2019-2021 роки.

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств 11:18

21 лютого заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван зустрівся з представниками національно-культурних товариств області. Захід приурочений до Міжнародного дня рідної мови.