Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 17:18:41

У Чернігові відзначили працівників бібліотечної системи

30.09.2014   07:23

В Чернігівській Центральній бібліотеці ім. М. М. Коцюбинського відбулись урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.

Керівники бібліотек міста Чернігова та запрошені гості в урочистій атмосфері привітали всіх працівників бібліотечної системи.

Заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров від імені міського голови Олександра Соколова привітав всіх присутніх зі святом та висловив сподівання, що спільними зусиллями бібліотечна система буде й надалі розвиватися та удосконалюватися. Також вручив Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету заступнику директора міської ЦБС Харитончик Людмилі Володимирівні.

Начальник управління культури міської ради Юрій Ткач вручив грамоти від управління культури. За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек відзнаку отримали:
Глущенко Валентина Олексіївна – завідувачка бібліотеки-філії №4;
Бондарець Галина Володимирівна – бібліотекар І категорії бібліотеки-філії №2 для дорослих;
Костриця Олена Григорівна – провідний бібліотекар ЦДБ ім. О. П. Довженка;
Кучеренко Олександр Іванович – електрик ЦБС.

Грамоти Департаменту культури і туризму, національностей і релігій отримали:
Сусло Раїса Степанівна - завідувачка бібліотеки-філії № 1 для дітей;
Олешко Світлана Петрівна – бібліотекар І категорії бібліотеки-філії №2 для дітей.

Директор міської централізованої бібліотечної системи Ніна Власенко у своєму вітальному виступі висловила щиру подяку всім працівникам за оновлення та підтримку життєдіяльності бібліотек нашого міста. За її словами, на сьогоднішній день Центральна бібліотечна система, до складу якої входить 13 бібліотек, є центром методичної, інформаційно-бібліографічної роботи. У 2014 році ще три бібліотеки стали переможцями конкурсу програми «Бібліоміст» та отримали 9 комп’ютерів. Завдяки цьому в бібліотеці ім. М. М. Коцюбинського створений та успішно діє безкоштовний навчальний заклад «Університет 60 плюс» для людей похилого віку, які навчаються на інформаційних, комунікаційних, правових факультетах. Всього в ЦБС діє шість безкоштовних Інтернет-центрів, Центр правової інформації з питань місцевого самоврядування, працюють читацькі об’єднання, студії та клуби за інтересами. Крім того, у ЦДБ ім. О. П. Довженка створено умови для обслуговування дітей з особливими потребами. В цьому напрямку плідно працює інформаційно-консультативний центр «Ти – не один», який відвідують біля 200 дітей з вадами слуху та зору. Щорічно проводяться обласні та міські творчі конкурси «Краща книга року», «Кращий читач року», «Краща бібліотека року».

Так, цього року до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка та в рамках Року Тараса Шевченка у чернігівських бібліотеках проведено загальносистемний конкурс «Краща авторська виставка Шевченківської тематики». Під час урочистої зустрічі присутні мали змогу переглянути відеоряд експозицій цих виставок. Після цього відбулось скайп-спілкування «Інновації в бібліотеках» з працівниками міської централізованої бібліотечної системи м. Шостки.
 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини