Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 20:21:12

У Чернігові проходять заходи до Дня міста

19.09.2014   07:06

В Центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського в мистецькій галереї «Вернісаж у бібліотеці» відбулось відкриття персональної фотовиставки Ольги Шеремет «Нові мелодії старого міста».

Ця виставка присвячена 71-й річниці визволення міста Чернігова від німецьких окупантів.

Під час спілкування з відвідувачами Ольга Шеремет розповіла про себе та про свою творчість. За її словами, вона ще з дитинства цікавилася фотографією, хоча за спеціальністю – вчитель хімії та біології. У своїх роботах, серед яких: портрети, пейзажі, квіти, тварини, вона намагається відтворити всю красу нашого краю.

Крім того, в рамках відзначення Дня міста Чернігова в читальному залі бібліотеки проходила зустріч «Перегортаючи сторінки історії». Вона присвячена всім героям, які в наш час захищають територіальну цілісність нашої держави на сході України.

У заході взяли участь директор бібліотеки Ніна Власенко, депутат Чернігівської міської ради Олександр Шкурат, студенти чернігівських ВУЗів та ліцею залізничного транспорту, громадськість міста, а також представники місцевих засобів масової інформації.

Під час зустрічі учасники антитерористичної операції на сході України, військові Чернігівського батальйону Віталій Задорожний та Вадим Піщур розповіли присутнім про свої бойові дні. Вони запевнили, що українські солдати не втрачають бойовий настрій, вони завжди готові захищати свою країну від загарбників.

Всі присутні мали можливість переглянути документальні історичні хроніки про бої на Чернігівщині, що відбувались у 1943 році.
 

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини