Голосуємо за наших: Палац Кирила Розумовського у Батурині та Палац у Качанівці!
Акція “7 чудес України: замки, фортеці, палаци”, яка стартувала ще у 2010 році, підходить до свого найцікавішого етапу – визначення переможців. За результатами регіональних презентацій та опитування 100 експертів у галузі туризму, архітектури, історії і культури із 138 претендентів було визначено 21-ого фіналіста акції. До їх числа увійшло 7 кращих замків, 7 фортець і 7 палаців.
Перед вами перелік цих об’єктів та інформація про кожного з них. Пройшовши нескладну процедуру реєстрації, ви матимете змогу зробити свій вибір на користь семи, на вашу думку, кращих об’єктів, адже, за умовами конкурсу, остаточних переможців акції буде визначено шляхом експертного та Інтернет-голосування (50/50). А тому кожен голос вирішальний.
Отож, вибирайте власну семірку переможців та віддавайте за них свій голос. Звертаємо вашу увагу на те, що кожен зареєстрований користувач може проголосувати лише один раз і вибрати не більше семи об’єктів уподобання.
Інтернет-голосування у відкритому режимі триватиме до 1 грудня 2011 року.
1 грудня 2011 року буде визначено 7 чудес України у номінації: замки, фортеці палаци та відбудеться церемонія нагородження переможців.
Долучайтеся до їх обрання! Кожен користувач може проголосувати за сім номінантів. Для участі в голосуванні необхідно зареєструватись на сайті або зайти на сайт, використавши логін Facebook.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами
Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12
30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.