Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 05:52:29

"В ім′я любові": іконопис Оксани і Ірини Мартиненко представили в музеї

26.08.2014   15:16Агенцiя

В Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки сучасного іконопису Оксани та Ірини Мартиненко «В ім′я любові».

Спільна виставка молодих художниць презентує їх творчість в контексті храмового мистецтва та розкриває один з напрямів розвитку сучасного іконопису – наслідування давньоруської іконописної традиції. Основу її складають ікони написані для храмів Вознесіння Христового у Алматі (Казахстан), храму Всіх Чернігівських святих у Чернігові та храму преподобного Серафима Саровського у Клоппенбурзі (Німеччина).

 

В експозиції представлені ікони апостолів, святих мучеників, Отців Церкви, покровителів православного шлюбу святих Петра та Февронії Муромських, образ Богородиці Панагії, авторства випускниці Московської школи іконопису імені Андрія Рубльова Оксани Мартиненко.

 

Ії учениця Ірина Мартиненко презентувала сюжетний іконопис: «Різдво Ісуса Христа», «Преображення», «Вхід до Єрусалиму», «Різдво Богородиці», «Введення до храму Пресвятої Богородиці», «Благовіщення».

 

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.