Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 10:35:18

В Чернігові стартував Благодійний концертний марафон "Ми обираємо мир" на підтримку військових в АТО

18.08.2014   15:33

В Міському палаці культури Чернігова, в рамках Благодійного концертного марафону «Ми обираємо мир», відбувся концерт на підтримку військовослужбовців, які діють в зоні АТО.

Перед декількома сотнями глядачів, серед яких були і військовослужбовці Чернігівського гарнізону, з пісенними й танцювальними номерами виступили творчі колективи і солісти обласного центру.

 З вітальним словом до глядачів звернулася заступник Чернігівського міського голови Анна Романова. Вона нагородила кращі творчі колективи міста грамотами міськради і закликали всіх присутніх не забувати про військовослужбовців у зоні АТО, надавати їм допомогу, всіляко сприяти у нелегкій справі захисту Батьківщини.

Відкрив концертну програму хор ветеранів війни та праці міського палацу культури виконанням пісень «Нам є що захищати» і «Армія з народом». З чудовими пісенними й танцювальними номерами виступили Аня Очерет, Леся Шаповалова, Вадим Шестаков, Анастасія Пупенко, колективи «Дружба», «Квітка», «Конфетті», «Ай-діл» та багато інших.
Концертні номери супроводжувалися демонстрацією на екрані фото та відеоматеріалів, наданих організаторам марафону офіцерами регіонального медіа-центру МО України, які демонструють роботу військових в зоні АТО.

Директор Міського палацу культури Анатолій Кирилюк зазначив:
– За задумом, цей концерт відкриває Благодійний марафон «Ми обираємо мир» на підтримку військових в АТО. Подібні дійства планується провести і в інших містах Чернігівської області. Кошти, зібрані під час концертів, будуть спрямовані на забезпечення необхідними речами військовослужбовців, які нині діють  в зоні АТО.

Підполковник Олександр ПАРІЙ

Останні новини Чернігівщини

29 листопада - День електронного привітання

29 листопада - День електронного привітання 09:37

Чудеса технологій зближують людей.

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.