В Чернігові пройшла творча зустріч з молодим актором, перформером і мімом Дмитром Обедніковим
9 липня в прес-клубі «Просвіта» відбулася творча зустріч з актором, перформером, професійним мімом Чернігова Дмитром Обедніковим. Організатором зустрічі виступила ЧОО ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу».
![](/uploads/7909-m.jpg)
У дуже теплій і невимушеній атмосфері молодий актор поділився з учасниками зустрічі історіями зі свого театрального життя, професійним досвідом і навіть привідкрив сторінки особистої біографії. Головна тема розмови все ж таки стосувалась особливостей сучасного театру та сучасних акторів.
Усі присутні на зустрічі: прихильники культури і мистецтва, починаючі актори, журналісти, представники громадськості обговорили з Дмитром питання відродження інтересу у суспільства до театру. Режисер зробив особливий акцент на свої плани щодо удосконалення театральної діяльності і кіноіндустрії.
«Ось чому актори державних театрів працюють на сцені менш якісно, ніж актори комерційних? Та тому що другі зацікавлені в заробітку, величина заробітку напряму залежить від них. Якщо глядачеві не сподобається гра актора, то він більше ніколи не прийде і в результаті не принесе грошей театру. І якщо на зарплату акторів на державного театру це впливає менш, то на недержавні театри - вплив відчувається суттєво» - відмітив Дмитро Обедніков.
Досьє:
Дмитро Обєдніков працював у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка. На даний момент є актором харківського Театру «Т». Перформер, професійний мім у Чернігові.
На його рахунку десятки акторських робіт у театрі, серед яких такі відомі вистави: «Гамлет», «Гравці», «Записки божевільного», «Шантрапа», «Небо в алмазах».
Щодо зйомок в кіно, то грав в таких фільмах: «Дау», «Поки станиця спить», «Чотири» та інші.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.