Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 08:13:22

Пісні, танці і реп про мужність воїнів

17.06.2014   14:14

Коли на імпровізовану сцену піднявся один з бійців танкового підрозділу Владислав, товариші зустріли його посмішками, мовляв «який з тебе артист».

Та за хвилину навколо завмерла тиша. Хлопця з увагою і захватом слухали не тільки солдати і офіцери, а й військові митці. Влад наживо читав вірші у стилі реп про сьогодення, мужність своїх товаришів – українських воїнів, любов і ніжність до рідних, які лишилися з трепетом чекати своїх синів і батьків удома. Юнак родом з Запоріжжя. Саме там у нього зародився козацький дух, розкрився талант до віршів, що й підтвердили всі присутні оплесками.

Творчий колектив Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України під керівництвом підполковника Олександра Шевчука регулярно організовує і проводить концертні турне до військових частин з метою підняття морального духу військовослужбовців і сприяння виконанню своїх обов’язків на належному рівні.

 Лише за останній тиждень військові митці центру відвідали вісім місць несення служби частинами і підрозділами, які задіяні в антитерористичній операції й охороні державного кордону.

Митців концертної бригади – вокалістів Світлану Філін, Світлану Макаренко, Івана Супруна і Яну Гаркушу без перебільшення можна назвати бійцями патріотичного українського фронту. Вони професіонали своєї справи, готові за першої команди виїхати до місць дислокації частин і провести чудову концертну програму.

Вокалісти в польових умовах щодня виконували для воїнів сучасні українські пісні, музичні твори на військову тематику, світові хіти тощо. До репертуару концертної бригади увійшли чудові військово-патріотичні пісні, про що свідчать їхні назви: «Армія з народом», «Офіцерська честь», «Піхота», «Мова єднання», «Нехай квітує Україна», «Україна – Вітчизна моя», «Ми – українці» тощо.

 Концертна програма була побудована так, що військовослужбовці мали можливість власне й самі активно приймати в ній участь – співати і танцювати.
  У кожній частині артисти заздалегідь дізнавалися у командування про дні народження підлеглих і для кожного іменинника звучав персональний пісенний подарунок. Для бійців це був несподіваний але дуже приємний сюрприз.

Солістка та ведуча Світлана Філін поділилася своїми враженнями від турне:
– В кожному військовому колективі нас сприймали дуже тепло і щиро. Відчувалося, що наші пісні потрібні солдатам. Концерт для  воїнів в польових умовах неможливо порівняти ні з яким іншим. Активність аудиторії зашкалювала, нас мало не на руках носили. А коли під час виступу однієї з солісток розпочався рясний дощ, один з хлопців увесь час, поки вона співала, тримав над нею зонтик, а згодом для нас принесли камуфльовані куртки. Словами передати патріотичний настрій бійців досить складно, це потрібно побачити на власні очі. На завершення концерту солдати подарували нам букети польових квітів, а ще троянди і лілії. Де вони їх роздобули у полі ми і досі не знаємо.

 А керівник центру підполковник Олександр Шевчук зазначив, що бойовий дух наших воїнів дуже високий, адже хлопці щиро сприймають творчість, радіють і посміхаються, отже вони цілком готові до виконання своїх обов’язків.

Підполковник Олександр ПАРІЙ

Останні новини Чернігівщини

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в  Ніжині

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в Ніжині 08:07

За результатом конкурсу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Суспільне радіо отримало рекордну за останні роки кількість FM-частот. Тепер UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура мовитимуть ще на 87 FM-частотах.

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у "фейкових" повідомленнях про мінування 07:57

Відділом підтримання обвинувачення в суді прокуратури Чернігівської області спростовані безпідставні твердження апеляційної скарги сторони захисту щодо необхідності пом’якшення покарання особі, яка двічі завідомо неправдиво повідомляла про замінування будівель міста Чернігова.

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі 07:54

Співробітники Чернігівського відділу поліції провели низку заходів, які допомогли їм встановити, хто вчора розприскав газ у школі № 21.

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки 07:46

До Міжнародного дня сільських жінок.

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок 07:42

Те, що лягає на плечі деяких наших жінок, то з чим вони інколи віртуозно справляються, приводить багатьох представників протилежної статі в почуття глибокого здивування і поваги. Це ми, як правило, розмірковуємо про представниць населення міських районів, а що говорити про жінок, яким випало щастя проживати поза міських зручностей і широкої інфраструктури?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини