Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 10:57:35

Відкрилася персональна виставка фотохудожника Віктора Кошмала "Фотограф в об'єктиві"

06.06.2014   16:08

6 липня в читальному залі центральної бібліотеки ім. М. Коцюбинського до Дня журналіста відкрилася персональна виставка фотохудожника Віктора Кошмала "Фотограф в об'єктиві". В її відкритті, серед інших, взяв участь і голова обласної ради Микола Звєрєв.

В представлених увазі глядача світлинах зафіксовані моменти з професійного життя чернігівських фотокорів. За словами Віктора Кошмала, він завчасно не планував робити подібну виставку. Ця ідея у нього зародилася лише тоді, коли майстер зауважив, що в його колекції накопичилося чимало цікавих світлин, які заслуговують на те, щоб показати їх широкому загалу поціновувачів фотомистецтва.

Автора виставки привітав голова обласної ради Микола Звєрєв. Він, зокрема, подякував йому за чудові знімки, а також побажав довгих років творчого життя і завжди залишатись «у фокусі подій».

Користуючись нагодою керівник також поздоровив усіх журналістів з їхнім професійним святом, побажавши наснаги, невтомності, корпоративної солідарності, вдячних споживачів інформаційної продукції, нових досягнень в ім'я розвитку Чернігівщини та України.

Останні новини Чернігівщини

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини